Kelly Brook Kimdir ?

Kelly Brook Duvar Kağıdı
Paylaş
 

Kelly Brook, 2016 senesine göre orta yaşlardadır. 37 yaşında profesyonel bir şekilde kariyerine ve çalışmalarına devam etmektedir. Yay burcudur. Birleşik Krallık’ta 23 Kasım 1979 tarihinde yaşam serüvenine başlamıştır.

Lise zamanında yapılan bir güzellik yarışmasında birinci olmayı hak etmiştir. Bu yarışma sonucunda keşfedilmesi daha kolay oldu ve ünlü, büyük markaların dikkatlerini üzerine topladı. 16 yaşına geldiğinde ise modellik yapmaya başladı. Çok genç yaşlarda magazinle alakalı ünlü ve bilindik dergilerde kapak fotoğrafları yer aldı. En seksi 100 kadın arasında gösterildi. 2006 senesinde ise ticaret hayatına giriş yaptı. Bir takım mayoların tasarımını doğrudan kendisi yaptı, özel ürünler pazarladı.

Sunuculuk ve oyunculuk işlerine, modellikteki başarısını katarak kariyerini zirveye getirdi. 1999 yılında İngiltere televizyonlarında ünlü bir programın sunucusu oldu. Böylelikle tüm dünya tarafından rahatlıkla tanındı. BBC tarafından düzenlenmekte olan bir dans yarışmasına katılım yaptı fakat daha sonra bir takım sebeplerden ötürü yarışmayı yarıda bırakarak ayrıldı. Bu sebeplerin en başında babasının ölümü ve aşırı etkilenmesinden dolayı oluşan yoğun depresyon ve üzüntü, stres belirtileriydi.

Pirana filminde 2010 yılında “Danni” adlı karakterin tipleme görevini üstlendi. Dünyanın tanıdığı, taşıyıcı filminden bilinen Jason Statham ile 7 sene kadar bir ilişki yaşayarak, magazin dünyasının merkezi oldu.

Kelly Brook Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak