Kadir Doğulu Kimdir ?

kadir-doğulu-kimdir
Paylaş
 

Sanat dünyasının başarılı oyuncularından olan Kadir Doğulu Mersin de 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Sanatçının gerçek adı Abdulkadir Doğulu’dur fakat oyuncu Kadir Doğulu olarak kullanmayı tercih etmiştir. Mankenlik ve oyunculuk alanında kendisini geliştiren sanatçı bugünlerde isminden çok söz ettirmektedir.

Kadir Doğulu oyunculuğa ilk adımı 2010 yılında ‘Küçük Sırlar’ dizisi ile atmıştı. Bu dizide başrol oyuncularından bir tanesini oynamıştı. Dizi sona erdikten sona Hande Yener’in klipinde yer aldı sanatçı. Bir sonraki oynadığı dizi ‘Pis Yedili ’isimli dizide rol aldı. Bu dizide başrolü oynayan sanatçı pek çok gencin beğenisini kazandı. Pis Yedili dizisi sona erdikten sonra Fatih Harbiye dizisinde rol almaya başladı. Ve bu dizide Neslihan Atagül ile rol aldılar. Dizi devam ederken ikili bir beraberlik yaşamaya başladılar. Kadir Doğulu pek çok dizide rol aldı. Tarihimizi anlatan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde de rol aldı.

Kadir Doğulu’nun abisi Kemal Doğulu müzisyen ve modacıdır. İki kardeş sanat camiasında başarıları ile kendilerinden söz ettiriyorlar. Kemal Doğulu moda programında jüri olduğu zamanlarda kardeşinden çok bahsetmişti. Kadir Doğulu’nun ilişkisi hala Neslihan Atagül ile devam etmektedir. Bu birlikteliklerini evlilik yoluna taşıdılar ve geçtiğimiz aylarda nişanlandılar. Nişanlısı gibi kendisi de oyuncu olan sanatçı dizi çekimlerinden dolayı çok fazla görüşemedikleri için yakınıyorlardı. Önümüzde ki zamanlarda nikâh masasına oturacaklarının müjdesini de paylaşmışlardı. Çok fazla görüşemedikleri için bazen ikili set aralarında birbirlerine sürprizler yapıyorlar. Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde rol aldığı zaman bir sabah aynaya ruju ile günaydın yazıp kalp içine almıştı. Kadir Doğulu bu sürpriz ile uyandığı zaman çok mutlu olduğunu açıklamıştı.

Ünlü oyuncunun sanat camiasında en etkili olduğu yıllara baktığımız zaman 2010 yılında oyunculuğa başlamasıyla günümüze kadar etkililiğini kaybetmediğini görüyoruz. Gün geçtikçe daha da çok kendisini diziler sayesinde tanıtıyor ve herkes tarafından beğeniliyor. Magazin dünyasında da çok fazla kaçamak ilişki yaşamadığı için düzenli giden bir ilişkisi olduğu için herkes tarafından takdir ediliyor ünlü oyuncu ve herkes tarafından seviliyor.

Kadir Doğulu Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak