İvana Sert Kimdir ?

ivana-sert-kimdir
Paylaş
 

İvana Sert Sırbistan 25 Ekim 1979 yılında dünyaya gelmiştir. İvana Sert sırp kökenli bir sanatçıdır. Son yıllarda tanınan İvana Sert nadiren de olsa oyunculuk yapıyor kitap yazıyor. Moda tasarımcısı, stilist, sunucu, girişimci iş kadını olarak birçok özellik taşımaktadır.

İvana Sert ünlü olmadan önce bale ve piyano alanında belirli bir eğitim almıştır. Bu alanlarda kendisini oldukça çok geliştirmeye çalışmış ve bu konuda başarılı olmuştur. Güzel sanatçı girdiği güzellik yarışmalarının hemen hemen hepsinde dereceye girmiştir. Birçok kez birinciliği de almıştır.

Türkiye de İvana Sert’e ikoncan lakabı takılmıştır. İngilizce, Türkçe ve Sırpça bilmektedir. İstanbul da tanıştığı Yurdakul Sert ile 2004 yılında dünya evine girmiştir. Yurdakul Sert ile evli olduğu yıllarda Kayon Ateş adında bir çocukları olmuştur. İvana Sert çocuğunu Amerika da dünyaya getirmişti. Türkiye’ye yerleştikten sonra İvana Sert bazı yarışmalarda yer aldı. Bunlardan bir tanesi ‘ Yok Böyle Dans’ yarışması idi. Bu programda yarışmanın sonuna kadar kalamayan İvana Sert geçirdiği bir takım sağlık sorunlarından ötürü yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

İvana Sert bazı dizilerde konuk oyuncu olarak da yer almıştı. Bunlar en çok bilineni Yalan Dünya dizisi. Burada kendisini canlandıran sanatçı bir bölümlük konuk oyuncu olmuştu.  Bugun ne giysem, bu tarz benim ve işte benim stilim gibi programlarda jüri üyesi olan İvana sert görevini ve mesleğini en güzel şekilde yapmaktadır. İvana Sert günümüzde daha çok bilinen bir isim oldu. Çünkü hafta içi her gün yayınlanan moda programında jüri üyeliği yapmakta ve birçok kadın tarafından beğenilerek izlenmektedir. Bunların yanı sıra bir tane de sinema filmi çekmiştir. İlker Ayrık ile başrolleri paylaştığı ‘Yapışık Kardeşler’ filminde zengin bir kadını oynamıştır.

İvana Sert sadece moda anlayışı ile beğeni kazanması ile kalmayıp aynı zamanda oyunculuk anlamında da kendisini geliştirdiğini ve başarısını en güzel şekilde ortaya koymuştu. Yükseliş gösterdiği dönemler 2004 yılından günümüze kadar geçen süre zarfıdır. Kendisini gün geçtikçe daha çok geliştirdi ve büyük projelere imza atarak kendisini göstermiş oldu.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak