İlginç Bahçe Salıncak Modelleri

İlginç Bahçe Salıncak Modelleri
Paylaş
 

Sıcak bir yaz akşamı. İşten yorgun argın dönmüşsünüz. Hemen soğuk bir duşa girmiş ve üstünüzdeki tüm o yapış yapış teri, pisliği ve yorgunluğu atmışsınız ve karnınızı doyurmuşsunuz. Dışarı da hafiften bir esinti başlamış. Gökyüzü ışıl ışıl yıldız kaynıyor. Bahçenize çıkıp, salıncağınıza oturup, gökyüzünde yıldızları izlerken, hafif hafif sallanarak ve o tatlı esintinin yüzünüze dokunmasına izin vererek uykuya dalmak istemez misiniz?

Hayali bile ne kadar dinlendirici değil mi?

Bahçeniz varsa, salıncağınız olmak zorundadır. Yüksek mermer binaların arasında, minik de olsa nefes alabileceğiniz bir alanınız varsa çok şanslısınız demektir ve bu alanın keyfini salıncakla çıkartmak, en etkili terapi yöntemi sayılabilir.

Tasarım ve ilginç bahçe salıncak modelleri kullanarak, hem konforunuzdan hem de estetik görünümden ödün vermeksizin işin keyfini çıkartır, komşularınız kıskançlıktan çıldırtabilirsiniz.

1- Tenteli, şemsiyeli ya da cibinlikli salıncak modellerinden hangisini tercih edersiniz?
2-Bambu, ferforje, tahta vb. hangi yapı malzemesini tercih edersiniz?
3-Tek kişilik, iki ya da üç kişilik salıncak mı tercih edersiniz?

Bu sorulara cevap vererek ana hatları ile istediğiniz salıncağı belirlemiş olursunuz. Ancak işin en önemli kısmı, salıncağın modeline sıra gelir. Şimdi size salıncak modelleri için ilginç tasarımlar sunalım.

Tek kişilik için;

Kase şeklinde, elma-armut gibi meyve şeklinde, el (avuç içi şeklinde),koltuk şeklinde, fener şeklinde ya da üç tarafı kapalı kulübe şeklinde tasarlanmış dekoratif bahçe salıncak modelleri çok ilgi çekici olabilir.

2 ya da 3 kişilik için;

Bank şeklinde, şezlong ya da yatak şeklinde, muz, kayık ya da yıkanma küveti şeklinde hatta üçlü kanepe şeklinde olmak üzere de değişik tasarımlar vardır ve bunlarda çok rahat, ilginç ve konforlu modellerdir.

İnsan beyninin yaratıcılık özelliği sınırsızdır. Sizlerde kendi tasarımlarınızı dizayn edip, birbirinden ilginç salıncak modelleri tasarlayabilir, çifte bir keyif yaşayabilirsiniz.

[viralQuiz id=88]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak