Hazal Atabek Kimdir ?

kısmetse-olur-hazal-atabek-kimdir
Paylaş
 

Yarışmaya yeni girmiş gelin adaylarından bir tanesi olan Hazal Atabek Ankara doğumlu ve 22 yaşında. Uzun süredir İstanbul’da yaşamaya devam eden yarışmacı burada işletmecilik ile uğraşıyor. Güzelliği ile geldiği ilk günden bu yana dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yarışmacı, damat adaylarının geldiği ilk gün yaptıkları ısrar sonrasında ise Emre için geldiğini söyledi.

Emre’den başka bir aday için gelmediğinin her seferinde altını çizen yarışmacı için Emre ilk zamanlarda soğuk durmayı tercih etti. Daha öncesindeki ilişkisinden yara aldığı için yeni bir ilişkiye başlamasının önüne geçiyordu. Ancak Hazal’ın bu konudaki ısrarlı tavrı ile birlikte ikili bir arada zaman geçirmeye başladı.

Daha önce Emre ile büyük bir ilişki yaşamış olan Ayça ilk zamanlar Hazal ile ciddi anlamda karşı karşıya geldi. Onun Emre için yapmış olduğu şeyleri sabote eden Ayça, bunun için çok ciddi tepkiler almış olsa da yaptıklarının arkasında durdu ve bunları yapmaya devam edeceğini belirtti. 1994 doğumlu olan Hazal ise yapılan şeylere rağmen Emre’ye karşı ilgisini karşı tarafa belirtmeye devam etti. Sonrasında ise Ayça artık Emre ile arasında herhangi bir şey olmadığını kabullendi ve Hazal ile Emre aşkını desteklemeye başladı. İlişkinin başlamış olduğu ilk günden bu yana oldukça istikrarlı bir şekilde yollarına devam eden Hazal ve Emre’ye ailelerden de gerekli olan onay geldi.

Böylece artık ikilinin ilişkisi de ciddi anlamda bir ivme kazandı. Ancak son dönemlerde bazı sebeplerden ötürü ikili arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Sürekli olarak Hazal’ın bazı şeyleri alttan almasından dolayı rahatsız olmasından ötürü Emre’den uzaklaşması ve Emre’nin de geri adım atmak istememesinden ötürü ilişkileri gergin bir dönemden geçiyor. Aralarındaki farklılıkların her geçen gün artmaya başlamasının sonrasında ise Hazal geri adım atarak bu ilişkinin nereye gittiğini düşünmeye başladı. Şimdilerde ise gerek Emre gerekse Hazal var olan ilişkilerinde yaşamış oldukları sorunları nasıl çözmeleri gerektiğini söylüyor. Ancak özellikle de Emre’nin fevri tavırları aralarındaki sorunların büyümesine ve konuşarak halledilemeyecek seviyeye gelmesine neden olmaya devam ediyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak