Gül Köseoğlu Kimdir ?

Gül Köseoğlu
Paylaş
 

Denizli’de doğan Gül Köseoğlu’nun doğum tarihi ise 1983. Şimdilerde İstanbul Bahçelievler’de yaşayan Gül Köseoğlu’nun ailesi ise Denizli’de yaşamaya devam etmekte. Henüz 20 yaşındayken Kuşadası’nda tanışmış olduğu bir İngiliz ile tanıştıktan çok kısa bir süre sonrasında evlendi. Eşi ile 3.5 yıl evli kalmasından sonra ise boşandı ancak buna rağmen İngiltere’de yaşamını sürdürmeye devam etti. Burada 8 yıl yaşadı ve İngiltere’de kalmış olduğu süre boyunca makyaj konusunda eğitimler aldı. İngiltere’den döndüğü zaman ise Türk Hava Yolları bünyesinde kabin memurluğu yapmaya başladı. Daha öncesinde ekran önünde herhangi bir deneyimi yokken Fenomen isimli yarışma programı için başvurular alınırken şansını denemeye karar verdi.

Başvurudan kısa bir süre sonrasında ise olumlu geri dönüşü almayı başardı. Rahatlığı ve neşesi ile çevresindeki insanlar ile arasında oluşabilecek olan her türlü gerginliği ortadan kaldırmayı hedefleyen Gül Köseoğlu, espri yeteneği sayesinde en olumsuz durumlarda bile içerisinde bulunduğu durumu yumuşatmayı başardığını düşünüyor. Yarışmada onun karşısındaki kadın ve erkek rakiplerinin ne kadar güçlü olduğunun farkında olan Gül Köseoğlu düşünülenin aksine güzelliğin yalnızca dış görünüş ile alakalı olduğuna inanmıyor. Güzel bir insanın dış güzelliğin yanı sıra kalp ve kişilik olarak da güzel ve ahlaklı olmasını gerektiğini düşünen Gül Köseoğlu, eğlenceli olmasının yanı sıra eğer ki onu ciddi anlamda zorlayacak ve kötü davranışlarda bulunacak bir kişi ile karşılaşırsa bu durumda ciddi oranda tepkiler vereceğini de belirtiyor.

Eve geldiği ilk günden bu yana gerek karakteri gerekse kişiliği konusunda asla taviz vermeyeceğini rakiplerine anlatmayı başaran Gül Köseoğlu bundan dolayı da bazı durumlarda evindeki yarışmacı arkadaşları ile karşı karşıya geldi. Ancak yaşamış olduğu hiçbir şeyde düşüncelerini asla saklamaktan geri kalmıyor. Bunun yerine de ona zarar vereceği düşünülse de kesinlikle fikirlerini insanlara söylememezlik etmiyor. Böyle olunca da rakiplerini birer birer egale edeceğini düşünüyor. Gerek erkekler gerekse kadınlar ile arasındaki ilişkileri her zaman dengeli olarak sürdürmeye devam eden Gül Köseoğlu, böylece Türkiye’nin fenomeni olarak bu yarışmayı sona erdireceğini söylüyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak