Gökhan Ayder

Gökhan Ayder
Paylaş
 

Şehit piyade er Gökhan Ayder’in acı haberi, Sakarya’nın Kaynarca İlçesi Cebek Mahallesi’nde yaşayan ailesine ulaştı. Yetkililer, sağlık ekipleri eşliğinde oğullarının şehit olduğu haberini Ayder ailesine verdi. Acı haberi alan 3 çocuk babası Nazmi Ayder ile eşi gözyaşlarına boğuldu. Ayder ailesinin evine ve mahallesine Türk bayrakları asıldı. Bekar olan Gökhan Ayder’in şehit olduğu haberini alan komşuları ve yakınları taziye için eve akın etti.

Askerliğinin sona ermesine 90 gün kala şehit olan Gökhan Ayder’in sosyal medyadaki paylaşımları ise yürekleri burktu. Kurban Bayramı’nda annesine hitaben, kalp içerisine ’Bu bayram gelemedim anam’ diye paylaşım yaptığı görüldü.

Şehit Gökhan Ayder’in, 24 Ağustos tarihinde ise silah arkadaşlarıyla çektikleri videoda ’Bizim yerimize öpün babanızın annenizin elini, bize nasip olmadı bu bayram ne yapalım memleket sağolsun’ diye paylaşımda bulunduğu görüldü.

Şehit Gökhan Ayder’in baba evi yakınları ve mahalleliyle dolup taştı. Nazmi Ayder evinin önünde taziyeleri kabul etti. Şehidin annesi Nursel Ayder ise evde yakınları tarafından teskin edildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi taziye çadırı kurarken, Kaynarca Belediyesi ise vatandaşlara su dağıttı.

[viralQuiz id=143]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak