Gigi Hadid Kimdir ?

Paylaş
 

Gigi Hadid Los Angeles Şehrinin Kaliforniya eyaletinde 23 Nisan 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Giginin 2 Kardeşi vardır. Ayrıca babasından olma 2 adet üvey kardeşi daha bulunuyor. Malesef Annesi ve Babası 2000 yılında ayrıldılar. 2013 yılında 18 yaşında olan Gigi Hadid, Malibu yüksek okulundan mezun olmuştur.  Mezun olduktan sonra Amerika’nın New York Şehrine taşınmıştır.

2011 yılında IMG models şirketine uzun bir aradan sonra başlamıştır. 2012 yılında Guess markasının yüzü ve marka temsilcisi seçilmiştir. 2015 yılında ise meşhur Pirelli takvimin çekimlerine katılmıştır. 2015’de ise Maybelline markasının elçisi ünvanını almıştır. Birçok magazin dergilerinde boy boy fotoğrafları ve konuları yer aldı. 2015 yılının Ağustos ayında çok tutulan How Deep Is Your Love şarkısının klibinde oynamıştır. Yine aynı yıllarda Victoria’s Secret Fashion Moda Şovunda ilk defa yürüyüş yapmıştır.

One Direction eski üyelerinden Zayn Malik ile aşk yaşamaktadır. 2015 yılı içinde Los Angeles Yıllık Moda Ödüllerine layık görülmüştür.

Gigi Hadid Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak