Fatoş Seğmen Kimdir ?

Fatoş-Seğmen-Kimdir
Paylaş
 

Fatoş Seğmen 31 Mayıs 1982 yılında İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesinde Eğitim Fakültesinde öğretmenlik eğitimi almıştır. 2000 yılında Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü’de yapılan güzellik yarışmasında birinci olmuş ve adını ilk olarak Bakü de duyurmuştur. 1.82 boyu renkli gözleri ile daha sonra tekrardan güzellik yarışmasına katılan model bu sefer ikinci olmuştur. 2004 yılında Türkiye’yi kâinat güzellik yarışmasında temsil etmiştir. Gittikçe büyük başarılara imza atan Fatoş Seğmen modellik ve sunuculuk yaparak kariyerine tüm hızıyla devam etmiştir. Birçok dizi ve filmde rol almayı başarmış olan güzel yıldız farklı kişiliği ve alışılmışın dışında ki oyunculuk performansı ile kendinden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kusursuz güzelliği ile herkesin beğenisini toplayan ünlü sanatçı;  evlilik okulu, yalancı romantik, komedi Türk, gemilerde talim var, kuşdili, ah polis olsam, 24 saat gibi televizyon dizilerinde ve programlarında yer almıştır. Zorlu projeler de ne kadar zorlandığından bahsetse de ciddi oyunculuk performansı ile her türlü dizi ve filmin altından kalkmayı becermiştir.

Fatoş Seğmen’in farklı yaşam tarzı ve hobileri de dikkat çeken bir diğer noktadır. Hobileri arasında en çok yelken yapmayı sevmektedir. Vücudunun kusursuz olmasının sebebini spora borçlu olduğunu her zaman dile getiren sanatçının diğer hobileri tenis oynamak, sıkça yüzmek de varmış. Spor yapmak ve yelken yapmak hayatında aldığı en büyük zevkler arasındaymış. Boş kalan bazı zamanlarında da dans eğitimi almayı da ihmal etmemiştir.

Fatoş Seğmen hayatını iş adamı Hasan Keresteci ile birleştirmiştir. Çiftin düğününe pek çok sayıda iş adamı katılım göstermiş ve görkemli bir şekilde düğünlerini gerçekleştirmişlerdir. Çift düğünlerini Çeşme’de yapmayı tercih etmişlerdir. Arkadaş ortamında tanışan çift mutlu bir beraberliğe adım atarak diğer ünlülere örnek bir evlilik hayatı sürdürmektedirler.

Evlendikten sonra televizyon hayatından uzaklaşmayı tercih eden güzel oyuncu gelen projeleri geri çevirerek televizyon ekranlarından uzak durmayı tercih ediyor. Bunu nedeni iste televizyon ekranlarında rahat edemediğini ve güzel bir evlilik yaşadığını bunu bozmak istemediğini dile getirmiş bu hayatımda daha mutluyum ve ekranlara geri dönmeyi düşünmüyorum duyurusunda bulunmuştur.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak