Ezgi Avcı Kimdir ?

Paylaş
 

İstanbul doğumlu olan Ezgi Avcı 1993 doğumlu, 23 yaşında bir sporcudur. Çok ufak yaşlarından itibaren profesyonel anlamda voleybol ile uğraşan yarışmacı, liseyi bitirmesinin ardından voleyboldaki başarılası sayesinde kazanmış olduğu burs sayesinde Amerika Florida’da bir üniversiteye girdi ve burada işletme okudu. 1.79 boya sahip olan Ezgi Avcı adını 2013 yılında katılmış olduğu Miss Turkey isimli güzellik yarışması ile duyurdu. Burada rakiplerinden sıyrılıp 3. olan yarışmacı böylece güzelliğini de tescil ettirmeyi başarmış oldu. Ezgi Avcı’nın hayali ise yurtdışı danışmanlığı. Bu konuda kendine ait bir şirket kurmayı planlayan yarışmacı, Survivor’ın hakkında en fazla merak edilen şeyinin bulunduğu yarışmacılardan bir tanesi.

Rakiplerine oranla çok daha sakin kalabilmesi ve yarışlarda elinden gelen her türlü şeyi göstermeye çalışmasından dolayı daha yarışın ilk başlardan beri kendine olan güvenini herkese göstermeye devam ediyor. Gerek kendi takımındaki gerekse gönüllüler takımındaki rakipleri arasından sıyrılmayı da başardı. Şu ana kadar yaptığı 2 yarışın 2’sini de kazanan Ezgi Avcı, böylece ada şartlarına ne kadar uyum sağladığını da göstermiş oldu. Kendi takımı içerisinde meydana gelen olumsuzluk onun gibi takım arkadaşlarını da çok ciddi oranda etkiliyor. Her ne kadar daha öncesinde profesyonel anlamda sporla uğraşmış olsa da Survivor bünyesinde bulunan zorlu ada koşullarından ötürü ne kadar isterlerse istesinler tam olarak performanslarını sergileyemiyorlar.

Bunun farkında olan Ezgi Avcı da en iyi sonuçları almak adına öncelikli olarak kendini motive etmeye ve var olan durumlardan en az zararla nasıl çıkabileceğini öğrenmeye çalışıyor. Şimdilerde performansından memnun olduğunu ifade eden yarışmacı, ilerleyen yarışmaların çok daha zor olacağını biliyor ve bundan dolayı da kendini mümkün olduğu kadar yeni yarışmalara hazırlamaya çalışıyor. Lakin açlık, takım içerisindeki ayrılıklar ve takım arkadaşları ile arasında olan iletişim yarışmalardaki performansını ciddi anlamda etkileyecektir. Yarışmadan en iyi sonucu aldıktan sonra ise yapacağı şey kendi isteklerini gerçekleştirmek olacağını belirtiyor. Bunu yapmak içinse öncelikli olarak Survivor içerisindeki etapları doğru bir şekilde geçmesi büyük bir önem taşıyor.

Ezgi Avcı Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak