Eser West Kimdir ?

eser-west-kimdir
Paylaş
 

Kısmetse Olur evinin en ilginç karakterlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkan Eser West 1990 doğumlu. La Guardia Community College mezunu olan yarışmacı yarışmaya katılmadan önce İngilizce öğretmenliği yapıyordu. Kendine ait bir yapılacaklar listesi hazırlamış olduğunu belirten Eser, vakti oldukça bunları gerçekleştirmeye çalıştığını söylüyor.

New York’ta yaşayan Eser, bir süre öncesinde İstanbul’a gelerek öğretmenlik yapmaya başlamış. Oldukça farklı bir karaktere sahip olan yarışmacı, dünyanın pek çok yerini gezmiş ve buralardan birbirinden farklı hatıralar ile geri dönmüş. Yarışmaya sonradan katılan adaylardan bir tanesi olsa da renkli kişiliği ile en sevilenler arasına girmeyi başardı.

Hatta yarışmadan elendiği zaman gerek kızlar gerekse erkekler evinde çok ciddi bir üzüntü yaşandı. Elendikten bir süre sonrasında ise geri dönmeyi başardı. Geri dönerken yine aynı yarışmada yer alan adaylardan Cansel’i beğendiğini ve onunla bir ilişkiye başlamak istediğini söyledi. Buna Cansel’in olumlu bir şekilde cevap vermesi ile birlikte ikili artık yeni bir yola adım attılar. Beraberliklerini çok iyi sürdürmeye devam ederken aileler ile görüşmeler başladı. Aileler de ikisinin birbirini gerçekten sevdiğini ve bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanması gerektiğini söyleyerek onlara destek oldular. Hatta bir süre sonrasında ikili yine aynı programda nişanlanarak ilişkilerini bir sonraki adıma ulaştırdı. Haksızlığa gelemeyen ve duygusal bir kişiliğe sahip olan Eser, bundan dolayı kimi zaman yarışmadaki arkadaşlarını karşısına almayı göze aldı.

Hakkında ne düşünülürse düşünülsün asla söylemek istediği şeyleri söylemekten geri kalmayan Eser, bundan dolayı birkaç kere de Cansel ile karşı karşıya geldi. Cansel’in diğer arkadaşları ile olan kavgalarından, gereksiz kıskançlıklarından rahatsızlığını dile getiren Eser ile Cansel arasında son dönemlerde süregelen tartışmaların sonrasında ise ikili arasında ciddi bir şekilde soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Hatta bu kadar soruna dayanamayan Eser ilişkilerini bitirme kararı aldı. Ancak bu ayrılık çok uzun sürmedi. İkili arasındaki buzlar geçtiğimiz günlerde erimeye başladı. Bir süre sonrasında ise tekrardan barıştılar. Şu an ilişkilerindeki pürüzleri yavaştan da olsa gidermeye başlayan ikili, evlilik yolunda adım atmaya devam ediyorlar.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak