Erkeklerde Kot Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Giyilmeli

Erkeklerde Kot Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Giyilmeli
Paylaş
 

Her erkeğin günlük giyiminde vazgeçilmez parçası kot pantolonlardır. Kotlarımız farklı renklerde farklı kesimlerde ve kumaşlarda olsa dahi doğru kombin için doğru bir ayakkabı seçimi yapmamız gerekmektedir. Erkeklerde kot pantolon altına hangi ayakkabı giyilmeli sorusuna en doğru cevabı vermek için öncelikle konunun uyumunu bilmemiz gerekmektedir. Kotlarımızın rengi fark etmeksizin kombinelerimizde kullanabiliriz. Fakat doğru ayakkabıyı tercih edebilmek için en önemli bir diğer husus da üzerimize tercih ettiğimiz tişört, gömlek vesaire üst seçimimizdir.

Örnek olarak kot pantolonumuzun rengi buz mavisi tonajlarında ile üzerimize de siyah baskılı veya baskısız bir tişört giydiysek ayakkabı tercihimizi tişörtümüze göre tercih etmeli kot pantolonumuzu daha göz önünde bulundurmalıyız.

Eğer kot pantolonunuz rahat ve salaş bir kesime sahipse ayakkabı tercihimizde rahat ve salaş olmak zorundadır. Zıt bir seçim yapıp kot pantolonunuz aksine sivri ve klasik bir seçimde bulunduğumuzda bütünlükten doğan bir çirkinlik ile karşı karşıya kalırız.

Günlük giyimimiz dışında iş hayatımızda da kot pantolon giyiyorsak mutlaka üzerine gömlek giymişizdir. Gömlek ve kot pantolon giymişken yapabileceğimiz en iyi ayakkabı tercihi klasik bir tercih olmalıdır ince ve sivri bir klasik ayakkabı seçimimiz ile doğru şıklığı yakalamış oluruz. Fakat kot pantolonumuz altına klasik ve sivri bir ayakkabı giyebilmek için kot pantolonumun rengi koyu, kesimi sivri ve dar olmalıdır. Rahat ve salaş bir kot pantolonun altına klasik bir ayakkabı giymemeliyiz. Ayakkabı tercihlerinde sportif veya klasik tercihlerimizi pantolonumuzun rengi ve kesimine göre seçtiğimize göre model farkını da kombinimizin renk detaylarına göre seçmeli şıklığa uyum ile kavuşmalıyız.

[viralQuiz id=157]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak