En İyi Ben Söylerim

En İyi Ben Söylerim
Paylaş
 

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı yüzde yüz yerli format olan En İyi Ben Söylerim’in jüri koltuğunda, Romanların kraliçesi, arabesk ve pop müzik şarkıcısı Kibariye ile Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Serdar Ortaç yer alıyor. En İyi Ben Söylerim, Ocak ayında FOX’ta yayınlanmaya başlayacak. Yarışmada Kibariye koruma meleği, Serdar Ortaç ise yorumcuları eleyen isim olacak.

En İyi Ben Söylerim’de her hafta 9 yarışmacı 30 saniye boyunca sahne ışıkları altında canlı performans sergileyecek. Birinci olmak için yarışacak adaylardan 2 kişi jüri tarafından koruma altına alınacak ve o hafta elenemeyecek. En kötü performansı sergileyen 3 yarışmacı ise stüdyodaki seyirci tarafından elenecek. Bir sonraki hafta Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ve çeşitli müzik tarzlarından seçilecek olan 3 (toplam 45 yarışmacı) yarışmaya dahil olacak.

Yeni bir şarkı/yetenek yarışması olan En İyi Ben Söylerim Ocak ayında izleyicileriyle buluşacak. En İyi Ben Söylerim yarışmasını Çağla Şikel sunarken juri koltuğunda Kibariye ve Serdar Ortaç oturacak. En İyi Ben Söylerim yarışmasının ayrıntıları haberimizin devamında yer alıyor.

[viralQuiz id=168]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak