Emre Ulubeyli Kimdir ?

emre-ulubeyli-kimdir
Paylaş
 

Yarışmanın ilk ortaya çıktığı günlerde Kısmetse Olur evinin paylaşılamayan damat adaylarından bir tanesi olmayı başaran Emre Ulubeyli henüz 23 yaşında. Kayserili olan Emre, yaşamını ise İstanbul’da sürdürüyor. 1.88 boyunda olan yarışmacının kilosu ise 78. Şimdilerde fitness antrenörü olan yarışmacı spor yönetimi bölümünde eğitim almış.

Daha öncesinde birkaç marka için mankenlik deneyimi yaşamış olan Emre, Kısmetse Olur evine ilk giren kişiler arasında yer alıyor. Genel olarak sert çıkışları ile bilinen Emre, erkekler ve kızlar evinde yaşanan sorunlara karşı ara bulucu olmaya çalışan tavrı ile de biliniyor. Eve geldiği ilk günlerde Ayça’nın ona karşı olan ilgisine tam olarak yanıt veremese de zamanla ikisi arasında bir elektriklenme oldu.

Onun da Ayça’ya karşı olan hislerinden dolayı ikili arasında bir ilişki başladı. İlişkinin ilk zamanlarında Emre ilişkiye biraz temkinli bakmayı tercih etti. Her zaman mantığını ön plana çıkartmaktan yana olduğu için hayatının tüm alanlarında bu düşüncesini gerçekleştirmesi gerektiğine inanan yarışmacı zor zamanlar geçirse de uzun bir süre Ayça ile ilişkisini sürdürdü. Bu ilişkide birçok farklı sorun yaşasalar da bu sorunların üstesinden gelmeye çalıştılar. Lakin özellikle de iki ailenin birbirleri ile arasındaki uyumsuzluk ve Emre’nin ailesinin Ayça’yı istememesi ile Emre ikilemde kaldı. Lakin her zaman sevdiği kadının yanında olacağını söyledi.

Bu tavrı özellikle de yarışmayı izleyen seyirciler tarafından büyük bir destek ile karşılandı. Lakin Ayça’nın eski erkek arkadaşı ile olan fotoğraflarının Kısmetse Olur izleyicileri tarafından çekilip paylaşılması sonrasında yapılan yüzleşmenin ardından sevgilisi ile ilişkisini noktaladı. Bu aşamada sonra Ayça her ne kadar tekrar birleşmeleri adına büyük bir çaba sarf etse de bunun sonucunda Emre hiçbir şekilde geri adım atmadı. Ayça’dan ayrıldıktan sonra başka biri ile herhangi bir ilişkiye adım atmayan Emre, şimdilerde Hazal ile birlikte. Lakin ilişkilerinin üzerinde şimdilerde kara bulutlar dolaşıyor. Hazal Emre’nin onu sevmediğini düşünse de Emre elinden gelen her şeyi bu ilişki için yaptığını, daha fazla ne yapması gerektiğini bilmediğini söylüyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak