Emre Sertkaya Kimdir ?

Emre Sertkaya Kimdir
Paylaş
 

Emre Sertkaya O Ses Türkiye Yarışmasında favori aday olarak gösterilmekte olan favori şarkıcımızdır. Son dönemde Buse Yalçın ile Aşk dedikodulara karışmış, O ses Türkiye yarışmasında jurilerinde şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Emre Sertkaya aslen Batmanlıdır. Ebru Gündeş kendisine bu ne ya! diye tepkisiyle sesinin etkisinde kaldığını canlı yayında ifade etmiştir.

İlk şarkısı haydi gel içelim ile jurileri kendisine hayran bırakan Emre Sertkaya, daha sonra Minnet Eylemem şarkısı ile gönüllere taht kurmuştur. Performansı ile büyük bir hayran kitlesini yanına alarak büyük engebeli yollarda yürüyeceğini hissederek, emin adımlarla çıtayı yükselteceğe benziyor.

Bu aralar Buse Yalçın ile aşk yaşaması, yarışmada üstelik birde ikili elemelere denk gelince O Ses Türkiyede büyük bir heyecana sebep olmuştur.

Emre Sertkaya Finale Kalarak, Şampiyon oldu. Yarışmayı kazandıktan sonra söylediği özlü söz ise;

“Yarışmanın başından beri insanlara bir şeyleri gösterme çabasındaydım. İlk defa kamera karşısına çıktım. Sahnede olduğum her an insanlardan müthiş bir sevgi aldım. Muazzam bir duyguydu. Bazı noktalarda ise enerji düşüşleri yaşadım. Sonrasında Gökhan Abi ve Hakan Abi sağolsunlar beni çok güzel motive ettiler. Ondan sonra her şey çok daha güzel oldu.”

Emre Sertkaya Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak