Emma Watson Kimdir ?

Emma Watson
Paylaş
 

Birden fazla kere “OTTO” adlı ödüle layık görülen Emma Watson, aslen İngiliz olup Fransa’da dünyaya gelmiştir. 15 Nisan 1990’da hayata gözlerini açmıştır. Fransa’nın Paris’inde doğmuştur. 5 yaşına gelene kadar Paris’te yaşamaya devam etti. Ebeveynleri bir süre sonra boşandı. Bu sebepten ötürü erkek kardeşi ile Oxfordshire’e taşındılar. Anneleri de yanlarındaydı.

İleri seviyede oyunculuk eğitimi olmamasına rağmen, ünlü tiyatro sahnelerinde yer aldı. Ve bu sahnelere çıktığında sadece 10 yaşında olan küçük bir kız çocuğuydu.

1999 senesinde çekim ve yapım hazırlıklarına başlanan Harry Potter filminde yer aldı. 2001 yılında izleyicilerle buluşan bu film, o senenin en çok kazananı oldu. Oyunculuğu ve profesyonelliği tüm izleyiciler tarafından büyük alkış aldı. Bazı gazetelerde ise övülmesini öngören haberler yayınlandı.

En iyi kadın oyuncu gibi ödülleri kazandı. Genellikle Harry Potter serisinde oynayarak bir ün sahibi oldu. Bu filmin bağımlıları tarafından olmazsa olmaz Emma Watson, kariyerinin en iyi yerlerinde mesleğine devam etmektedir.

2006 yılında lise hayatını başarıyla bitirdi. Üniversite okumadı, hayallerinden vazgeçti ve bunun yerine kendini işine adadı. Kişisel gelişimini ve mesleğindeki başarılarını arttırmak amacıyla çıkardığı yol haritasında eğitimler alıyor ve boş vakitlerini spor aktiviteleri, eğlence ve kültür konularıyla dolduruyor. Bu sayede hem bilgilenmiş hem de enerjik olmayı sağlıyor.

Emma Watson Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak