Emily Ratajkowski Kimdir ?

Emily Ratajkowski
Paylaş
 

Aşırı seksi ve çekici bir güzel olan Emily Ratajkowski, 21 yaşında dünyayı etkilemeyi başarmıştır. 1991 yılının 7 Haziranında dünyaya gelmiştir. İngiltere’nin Londra kentinde doğmuş ve büyümüştür. Dolgun dudaklara, göğüslere ve incecik belinin yanı sıra yuvarlak kalçalarıyla insanı kendine hayran bırakmaktadır. Genç ve diri vücuduyla da kusursuz güzelliğini bir kez daha kanıtlamaktadır.

Babası Polonya asıllı, annesi ise İsrail asıllıdır. Annesi öğretmen, babasıysa hem öğretmen hem ressam idi. Yaşı 5’e geldiğinde Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletine taşındılar. 14 yaşına geldiğinde bir ajansın modelliğini yapmaya başladı. Babasının okulunda lise öğretimini tamamladı ve daha sonradan üniversiteye başladı. Fakat kendini keşfetti ve beğenileceğini düşündüğü için meslek hayatında ilerlemek adına okulunu bırakmak zorunda kaldı.

1.71 boyunda ve kahverengi saçlara, gözlere sahiptir. Doğal ve ateşli bir ten renginin yanı sıra, tüysüz ve temiz bedeniyle insanı adeta ekranlara kilitlemektedir. 2004 senesinde “Andrew’s Alteration” filminde kısa bir rol aldı. Oyunculuk hayatına böylece adım atmış oldu.

Emily Ratajkowski Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak