Ebru Şancı Kimdir ?

Ebru Şancı Resimleri
Paylaş
 

Ebru Şancı 31 Ağustos 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Güzel Model, oyunculuk ve sunuculuk yapmıştır. Podyumlarda 16 yaşında yer almaya başladı. 18 yaşında güzellik yarışmasına katıldı. Bu yarışma ile güzelliğini kanıtlamış oldu. Uzun yıllar New Yorkta yaşayan ve kendini geliştiren Şancı, daha sonra Türkiye’ye dönerek danışmanlık şirketi kurmuştur.

Eğitimini önce Anadolu lisesinde tamamlamış, daha sonra New York Üniversitesini bitirerek kendisini geliştirmiştir. Yurtdışında kaldığı süre boyunca ünlü modellerin ve moda markalarının çekimlerinde yerini almış olup, FHM Dergisi tarafında Top 100 listelerine girmeyi başarmıştır. Daha sonra birçok ünlü yıldızın eğitim aldığı London Film Eğitimlerine katılmış, eğitimine devam etmektedir.

Magazin gündeminde daha önce İdo tarafından anılan, aslında sadece bir arkadaşlık ibaret olduğu yazılan bir ilişki dedikodusu gündeme gelmiştir. 19 Eylül 2015 tarihinde Belçika da bulunan Kasteel Den Brandt şatosunda 3 farklı gelinlik giyerek Alpaslan Öztürk ile birlikte dünya evine girmiştir. Bu düğüne tam 100 kişilik özel aile fertleri katılmıştır. Eşi tarafından düğünde özel safir ve altın takı setleri hediye edildi. Şubat 2016 tarihi itibari ile 2 aylık hamile olduğunu belirten Ebru Şancı, İkizler beklediğini belirtti. Eşi tarafından Hamile olması üzerine, Son model Mercedes Benz Jip hediye edildi. Son zamanlar moda tasarımları yapan Şancı, Hamileliğine engel olduğundan dolayı yurtdışı fuarlarını ertelemeye başladı.

Ebru Şancı Sosyal Medyada Konuşulanlar

disko kralında çok çok değişmiş haliyle herkesi ağzı açık bırakmış hatun kişisidir.

gerek gözlerini sık sık saat 11 yönüne kaydırması, gerek ağzını belerte belerte saçmalaması, gerekse abidik kıyafeti ile gündemin yeni maddesi olmaya aday rokoko.

nedense gözleri beni çok korkutuyor. arada bi astral gidip gidip geliyor gibi bakıyor. cinnet geçirme haddinde gibi. ama hep.

sanırım programdaki kafa bi milyon olanı bu hanım. ama cidden kafa bi dünya. gözlerin kaymasını da ona bağladım ben. alkol değil başka bir şey.

rahatlığın doğuştan gelen bir yetenek olduğunu göstermiştir. bir bar çıkışı, erkek arkadaşını karıştırarak başka bir zenciyle gittiği haberini -okan bayülgen istersen okumayabilirim demesine karşın-
okumasını istemiş ve sonra içsem de karıştırmam diyerek olayı yalanlamıştır. ancak öyle relax, rahat bi tavrı var ki;
bir takım şakalar bir takım espiriler falan.. sanki pufidiklerini giymiş yatak sohbeti yapıyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak