Ebru Öztürk Kimdir ?

Ebru Öztürk
Paylaş
 

1984 yılında İstanbul’da doğmuş olan Ebru Öztürk, geçmiş dönemlerde profesyonel anlamda spor ile uğraşıyordu. Hatta bir dönem de Fenerbahçe Voleybol Takımı bünyesinde de forma giymiş olan Ebru Öztürk, üniversite eğitimini ise Konya Selçuk Ünivesitesi’nde tamamladı. Bu esnada ise İstanbul Moda Haftası kapsamında yapılan defilelerde de podyumda manken olarak yer almıştır. Nejla Güvenç’in yapmış olduğu defilede diğer mankenler ile birlikte podyuma çıkan Ebru Öztürk böylece mankenliğe de başlamış oldu. O dönemlerde Doktorlar dizisi ile adından söz ettirmiş olan Bekir Aksoy’la arasındaki ilişki ile de magazin gündemindeki yerini almıştır. Doktorlar dizisi ve Aşk Oyunu sinema filmi ile ekranlara alışmaya başlayan Ebru Öztürk, uzun bir süre yapımlarda yer almasa da dünyanın en zorlu yarışmalarından bir tanesi olan 2016 Survivor da ünlüler takımında yer alma hakkına sahip oldu.

Adanın zorlu şartları diğer yarışmacılarda olduğu gibi Ebru Öztürk’ü de ilk başlarda ciddi anlamda zorladı. Çünkü burada yalnızca yarışmalarda karşı tarafındaki kişiler ile yarışmıyor. Daha ilk günden başta Yılmaz Morgül olmak üzere bazı yarışmacılar ile arasında meydana gelen polemikler sonrasında sinirler çok daha hızlı bir şekilde gerilse de diğer takım arkadaşları aradaki sorunları gidermek adına çabalıyorlar. Ebru Öztürk, yarışmada oynamış olduğu ilk 2 oyundan bir tanesini kazanırken diğerini kaybetti. Kaybedilen oyunda yemek ödülünün rakiplere verilmesi ise yeni bir tartışmaya neden oldu.

Ebru Öztürk ise bu durumun nedenlerinden bir tanesinin kendi grubunda bulunan anlaşmazlıkların oyunları kazanmalarını engellediğini düşünmesiydi. Bunu da yarışmacı arkadaşları ile tartışarak dile getirdi. Bir de yeni bir yarışmacının onların gruplarına girmesi işleri biraz daha zorlaştırdı. Şimdilerde yeni yarışmalar için kendini toparlamaya çalışıyor. Yalnızca fiziki anlamda değil aynı zamanda ruhen de kendisini en iyi şekilde yarışmaya hazırlamak adına çalışmalarına da devam ediyor. İlerleyen dönemlerde yarışlarda nasıl performanslar sergileyeceği tam olarak bilinmese de geçmiş dönemlerdeki sporcu geçmişi sayesinde her zaman bayanlar içerisindeki en iyi isimlerden bir tanesi olduğunu her fırsatta göstermeye kararlı olduğunun da altını çiziyor.

Ebru Öztürk Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak