Duvar Süsleme Modası

Duvar Süsleme Modası
Paylaş
 

Duvarlar odaların tamamlayıcısıdır. Hem renkleriyle hem de desenleriyle dikkatleri üzerine toplayabilir. Son zamanlarda desenli duvar kâğıtları en çok kullanılan dekoratif ürünler arasındadır. Duvarlar farklı şekillerde süslenebilir. Duvar boyası oldukça önemlidir. Herkes duvarı tek renk olarak boyar. Ancak yeni moda duvarda 2 renk olmasıdır. Üst kısmı beyaz alt kısmı pembe gibi farklı renklerle karşılaşılabilinir. Bu farklılığı fırça yardımıyla yapabilirsiniz. Düz bir duvara sahipseniz seçeneğiniz daha fazladır.

Üzerine farklı şekiller, aynalar ve raflar koyabilirsiniz. 3lü raflar ve 3lü küçük tablolar en çok tercih edilenler arasındadır. 3lü raflar kare ya da düz gibi farklı şekillerde olabilir. İçerisine çerçeve ya da özel bir eşya yerleştirilmek için uygundur. 3lü tablolarda ise hepsi aynı boyda olan, konsept olarak aynı ama resmi farklı tablolar yerleştirilebilir. Aynalar da odaların dekorasyonunu şık gösterecek parçalar arasındadır. Tek ve büyük bir ayna yerleştirmek yerine, farklı geometrik desenlere sahip ya da anlamlı şekilleri olan aynaları tercih edebilirsiniz.

Duvarlarınıza kişiler kendilerinden de bir şeyler ekleyebilirler. Son zamanlarda en moda olan süsleme tarzı el izidir. Özellikle çocuk odalarına yapılan bu süsleme, farklı renkler kullanılarak oluşturulur. Hem eğlenceli hem de canlı bir görünüm sunar. Evinizi daha şık bir hale getirmek için işe duvarlardan başlamalı ve farklı şeyler denemelisiniz. Deneyebileceğiniz birçok yeni şey var.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak