Doğa Bekleriz Kimdir ?

Doğa-Bekleriz-Kimdir
Paylaş
 

Doğa Bekleriz 1977 yılında hayata gözlerini İstanbul da açmıştır. Mankenlik, sunuculuk ve oyunculuk yaparak sanat hayatına devam eden doğa bekleriz bir zaman şarkıcılıkta yapmıştır. Beraber şarkıcılık yaptığı arkadaşları ile birlikte aynı zamanda İstanbul da bir kafe açmışlar ve orayı işletmişlerdi.

Modellik yaptığının ilk yıllarında katıldığı güzellik yarışmalarında aldığı dereceler ile daha da çok üne kavuşmuştur. Bu yarışmalar sayesinde kendisini gösteren sanatçı ünlü markaların modelliğini ve mankenliğini de üstlenmişti. Modellik, mankenlik dışında birkaç müzik albümlerinde ve dizilerde de rol almıştır.

Manken bir zamanlar magazin programlarının en çok konuşulan ismi haline gelmişti. Kulaklarını japon yapıştırısıcı ile yapıştırdığını açıkladığı zaman bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Bu sayede Doğa Bekleriz’i tanımayanlar bile onu tanımışlardı. Daha çok ün kazanmıştı. Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasında bir zamanlar hosteslik yapmıştı. Mehmet Ali Erbil’in güzelliği ile dikkat çeken Doğa Bekleriz ile uğraşmaları herkes tarafından beğenilerek izlenmekteydi. Tanınmasında en çok payı olan program Çarkıfelek programı olabilir.

Doğa bekleriz ilk olarak ‘’Aynalı Tahir’’ isimli televizyon dizisinde rol almıştır. İlk rol aldığı zaman 1998 yılıdır. Sanatçının en popüler olduğu zamanlar 1998 ve 2006 yılları arasıdır. Mankenlik ve oyunculuk alanında başarılı olan sanatçı bu başarıyı zirvede bırakmayı tercih etti. Hayatına giren Fatih Alkan ile bir süre ilişki yaşadı. Mutlu beraberliklerini artık beraber bir hayat paylaşmak için birleştirmeyi düşündüler.

Fatih Alkan ile olan beraberliklerini evlilik ile taçlandıran güzel manken evlendikten sonra mankenliği bırakmıştı. Evliliği süresince kendisini magazin programlarından saklayan manken dizilerde ve programlarda da yer almamıştı. Fakat evlilikleri bir süre sonra sona ermiştir. Ayrıldıklarını doğum gününü kutlamak için dışarı çıktığı zaman magazincilere açıklamıştı. Ondan önce kimse ayrıldığını bilmiyordu. Boşandığı için arkadaşları ile eğlenceli bir biçimde doğum gününü kutlamıştı. Doğum günü kutlaması bittikten sonra eşinden ayrıldığını açıkladı.

Kusursuz güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine toplayan manken son yıllarda pek fazla gündeme gelmemektedir. Belki ilerleyen zamanlarda bazı dizi projelerinde veya yarışmalarda sunucu olarak Doğa Bekleriz’i görebiliriz.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak