Dodan Özer

Dodan Özer
Paylaş
 

O Ses Türkiye’de 24 Aralık akşamı sahne alan Dodan Özer, seslendirdiği “Haydar Haydar” ile tüm jüriyi kendine hayran bıraktı. O Ses Türkiye Dodan Özer, Hadise’yi seçti.

Arkadaşlarının kendisinden habersiz olarak başvuru yaptığını ifade etti. Ali Ekber Çiçek’in Haydar Haydar parçasını ilk kez seslendirdiğini ifade etti. 24 Aralık 2016’da performansını sergileyen Dodan Özer büyük beğeni topladı. Parçayı seslendirmeye başladığı anda alkışları hak etti. Jüri üyeleri ise “buna dönülür” diyerek toplu bir rağbet gösterdiler. Gökhan ise hayranlıkla izlerken bütün jürinin takdirini kazandı. Parçayı bitirir bitirmez bir daha çığlıkları eksik olmadı. Acun tarafından “seyirciyi kırmayalım” denince Dodan, tekrar Haydar Haydar parçasını seslendirdi. Gökhan ise “koparıyor ortalığı” yorumunda bulundu. Gökhan, “çok az böyle bir performans dinledik” diyerek övgülerde bulundu.

Muhteşem sesisyle dinleyenleri büyüleyen Dodan Özer – Haydar Haydar parçasıyla alkış aldı.Seslendirmiş olduğu ‘Haydar Haydar’ şarkısı ve el hareketleriyle jüriyi adeta mest etti.

Yarışmacıya 5 jüri üyesi de döndü. Yarışmacı Özer performansı sonrası ‘Adeta hipnoz oldum’ diyen Hadise’yi seçerek O Ses Türkiye’deki yoluna Hadise’yle devam etti.

[viralQuiz id=165]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak