Derya Şireci Kimdir ?

Derya Şireci
Paylaş
 

İstanbul doğumlu olan Derya Şireci’nin doğum tarihi ise 1992. Üniversite eğitimini Beden Eğitimi Yüksek Okulu’nda tamamlamış olan yarışmacı, erkek arkadaşı ile 2012 yılında nişanlandı. Yarışmacının en önemli özelliklerinin başında aşırı hırslı olması gelmekte. Hayatının her alanında hırslı yapısını ortaya koyduğunu belirten Derya Şireci, böylece istemiş olduğu her şeyi de elde etmeyi başardı. Şimdilerde ise bu hırsını izleyicilere göstermek adına Fenomen isimli yarışma programına katıldı. Yarışmanın en etkili isimlerinden bir tanesi olmak istediğini belirten Derya Şireci, tanıtım gecesinden itibaren yarışmada ne kadar iddialı olduğunu diğer yarışmacılara da göstermeyi başardı. Böyle olunca da daha ilk günden karşısına bazı isimleri aldı.

Kadın yarışmacılardan bazıları ile hararetli diyaloglara girse de kendi doğrularından asla geri adım atmadığını ve yarışmada kaldığı süre boyunca da bu konuda hiçbir şekilde geri adım atmayacağını belirtiyor. Öyle ki gerektiği zaman kalp kırmaktan çekinmeyeceğini de her seferinde söylemekte. Bu durum her ne kadar diğer yarışmacıların tepkisini çekse de kendini asla değiştirmeyeceğini rakiplerine söyledi. Onun tarzına benzer yarışmacılar ile birlikte aynı evde kalması ise ilk zamanlar çok fazla sıkıntıya neden olmasa da zamanın ilerlemeye başlaması sonrasında ufaktan da olsa tartışmaların fitili ateşlenmeye başlandı. Onun yükselmeye başlaması sonrasında çevresindeki herkesin düşüşe geçeceğini söyleyen Derya Şireci; bundan dolayı da Fenomen isimli yarışmanın da favorisi olduğunu iddia etmekte.

Zeki bir insan olduğu için insanları oldukça kolay bir şekilde çözeceğini ve Fenomen yarışmasının galibi olacağını söyleyen Derya Şireci, şimdilerde kadınlar evinin de en fazla konuşulan isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Erkekler evindeki yarışmacılar ile de iyi geçinmeye çalışsa da çok farklı karakterlere sahip olan kişiler ile arasında bazı sorunlar olsa da ilerleyen dönemlerde bu durumun ortadan kalkacağını söylemekte. Ne olursa olsun Fenomen adlı yarışmayı kazanmak adına gerekli olan şeylerin neler olduğunu bildiğini ve bunları eksiksiz şekilde uygulayacağını söylüyor. Onun karakterine benzeyen yarışmacılar ile bir evde kaldığı Fenomen’de kimin birinci olacağı ise her hafta yapılan elemelerin sonrasında belirlenecek.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak