Demi Harman Kimdir ?

Demi Harman
Paylaş
 

Güzel sanatçı 11 Mart 1993 yılında doğmuştur. Sanat camiasında oyunculuk ve sunuculuk yaparak ekranların karşısına çıkmaktadır. Dört kardeşi olan oyuncu ailesinin üçüncü çocuğudur. Kendisi gibi ablası da oyuncudur. Ablasının yaptığı işten etkilenerek kendisi de bu mesleği seçmek istediğini açıklamıştır. Ailesi de her zaman onun oyunculuk için yeteneğinin çok fazla olduğunu ve güze kızlarını bunun için cesaretlendirdiklerini bildirmiştir. Sanat olarak geçtiğimiz uzun yıllar önce Japonya’ya gitmiştir. Ve burada çok kısa bir süre kalmasına rağmen onların dilini öğrenmeye başlamıştır. 2011 yılında dünyada neredeyse herkes tarafından tanınmaya başlamıştır.

Demi Harman aktif yılları olarak değerlendirildiği zaman 2011 yılından günümüze kadar geçen süre zarfı içerisinde hala daha aktifliğini korumaktadır. Ünlü sanatçı izlenme rekorları kıran dizilerde rol almıştır. Burada kendisine daha fazla ün katmayı başarmıştır. Ünlü sanatçı sanat camiasında oldukça başarıları ile gün yüzünde olmayı tercih etmektedir. Aşk hayatında gelişmeler olsa bile bu gelişmeleri pek fazla gündemde yer aldırmamaya çalışmamaktadır. Aşk hayatı ile 2014 yılında ciddi bir ilişkiye başladığını açıklamıştı sanatçı. Hayranları tarafından yapılan baskılardan dolayı da açıklamayı istemiştir sanatçı. Güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu çok hırslı bir insan olduğundan bahsetmiştir.

Demi Harman çok sayıda hayran kitlesine sahiptir. Henüz daha genç yaşlarda olmasına rağmen yaptığı projeler ile büyük platformlarda yer almıştır. Sosyal hesaplar üzerinden kendisi için açılan fan sayfalarına çok mutlu olduğunu açıklamıştır. Her zaman dikkatleri üzerinde hissetmekten mutluluk duymaktadır. Kendisine özel olarak açtığı sosyal hesaplardan takip isteği her gün pek çok sayıdaki kişi tarafından gelmektedir. Bu kendisine ait olan platformlarda her zaman fırsat bulmaya çalışmaktadır. Ve kendisine bu fırsatı yakalattığı zaman derhal takip edenleri ve kendisine fan sayfaları aracılığı ile ulaşan kişiler vardır. Bu kişiler ile iletişim kurabilme şansıda yakalayabiliyor. İş temposu fazla olduğu için hobileri arasında yer alan spor yapmaya zaman ayırmadığı için üzüldüğünü ve bu açığı boş zamanlarında kapatmak için elinden gelen her türlü işi yaptığını açıklamaktadır.

[viralQuiz id=12]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak