Demet Şener Kimdir ?

Demet-Şener-Kimdir
Paylaş
 

Demet Şener 11 Nisan 1977 yılında Bursa da doğmuştur. 1990’lı yıllarda girdiği güzellik yarışmalarında birincilik kazanarak mankenlik yolunda ilerlemiştir. Mankenlik yaparken oyunculukta yapmaya başlamıştır. Demet Şener’in kendisinden büyük iki tane abisi var. Eğitim hayatını İstanbul şehrinde tamamlayan Demet Şener daha sonra mankenlik ve oyunculuk alanında kendisini göstermeyi başarmıştır.

Demet Şener’in oynadığı diziler ve filmler; böyle mi olacaktı, bir demet tiyatro, asansör, kahpe Bizans, aşk hırsızı, hemşo, gölge, reyting hamdi dizilerinde rol almıştır. En çok hatırlanan filmleri arasında hemşo yer alıyor.

2005 yılında milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile hayatını birleştirmiştir. Evlendikten sonra mankenliğe ve oyunculuğa veda eden Demet Şener 2006 yılında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Kızının adını İrem koyan ünlü çift kendilerini ailelerine adamıştı. Daha sonra Ömer adında bir oğlu oldu Demet Şeren ve İbrahim Kutluay çiftinin. 11 yıldır evli olan Demet Şeren hayatından memnun bir şekilde ilerliyor.

Geçmişe bakıldığı zaman Demet Şeren’in en popüler olduğu yıllar 1997 ve 2000’li yılların başıdır. İbrahim Kutluay ile evleneceklerini açıkladıkları zaman medya da büyük bir ilgi görmüşlerdi. İbrahim Kutluay Demet Şener ile birlikteliğinden önce Demet Akalın ile bir birlikteliği olduğu için Demet Şeren ile evlenmeyi açıkladıklarında tebrikte aldı bazı insanlar tarafından tepkide gördü.

Bir zamanların en gözde mankenler arasında yer alan Demet Şener birçok meslektaşı gibi yapmayıp kariyerini zirvede bıraktı ve kendi aile hayatını yaşamaya karar verdi. Magazin programlarında bazen Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin evlerine konuk olduklarını görüyoruz. Mutlu bir beraberlikleri olan ikilinin bazı dergilerde boşanacakları iddiaları yer aldığı zaman canlarının sıkıldığını belirtiyorlar. Yalan haber olduklarını ve birbirleri, çocukları ve aileleri ile çok mutlu olduklarını açıklıyorlar. Bunların yanı sıra hala mankenlik zamanında ki vücuduna sahip olmasından dolayı bazı yemek ve spor dergilerine nasıl beslendiği hakkında bilgiler veriyor. İki çocuk doğurmasına rağmen formunu koruyan Demet Şener sağlıklı beslendiğini ve düzenli olarak spor yaptığını her fırsatta dile getiriyor. Vücudunun bozulmamasını spora borçlu olduğunu söylüyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak