Damla Can Kimdir ?

Damla Can
Paylaş
 

Bu seneki Survivor yarışmacıları arasında hakkında çok fazla bilgi sahibi olunmayan tek yarışmacısı Damla Can. Öyle ki diğer yarışmacılar ile alakalı gerek kendi yazdıkları gerekse sosyal medyada pek çok bilgi bulunuyor. Lakin Damla Can konusunda bilinenler şimdilik oldukça sınırlı. 1.71 boyunda ve 56 kiloya sahip olan yarışmacı İstanbul doğumlu. Spor ile arası her zaman iyi olmuş ve jimnastik, step ve aerobik gibi sporlar ile ilgileniyor.

Adaya ilk geldiği günden bu yana kendi gücünü en iyi şekilde kullanmak adına gerekli olan her şeyi de yapmaya çalışıyor. Henüz yaşı çok genç olsa da adada dengeleri en iyi şekilde korumak adına konuşmaları ve davranışları adına gönüllüler takımını en zor zamanlarda toplamayı da başarıyor.

İlk haftanın sonunda oynanmış olan 3 oyundan yalnızca bir tanesini kaybetmiş olması; onu da çok küçük bir farkla kaybetmesi; ne kadar hırslı olduğunun da bir göstergesi. Her bir yarış sonrasında gerek kendinin gerekse takım arkadaşlarının nerelerde hata yaptığını çok iyi bir şekilde analiz ediyor ve bu analizler ışığında yeni yarışmalara kendini hazırlıyor. Sonuçlara bakıldığı zaman aslında bu hazırlıkların ne kadar etkili olacağını da gösterecek. Şimdilerde ünlülerin takımının arka arkaya yarışları kazanmasının gönüllüler takımını moral olarak zorlanmaya başladı ve bununla birlikte ada şartlarının da kötüleşmesi onları etkiledi.

Adaya alışmaya başlamalarının sonrasında ise başta Damla Can olmak üzere diğer gönüllüler takımı üyeleri de yarışmaya çok daha iyi bir şekilde asılmaya başlayacaklar. İki adadaki en fazla öne çıkan şey ise açlıktan çok takım içerisindeki anlaşmazlıklar oluyor. Her iki takımda da grup lideri olmak isteyen insanlar var ve bunlar diğer liderlik adayları ile sürekli olarak tartışmalara giriyorlar. Damla Can ise mümkün olduğu kadar bu tartışmalardan kendini uzak tutuyor. Çünkü bu tartışmalar oldukça ortaya çıkan gerginlik kişileri çok ciddi anlamda etkiliyor ve bu da onların yarışmalardaki performanslarını düşürüyor. Damla Can da yarışmaları kazanarak hem kendini hem de takım arkadaşlarını motive etmeyi, böylece şampiyon olmayı hedefliyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak