Çiğdem Çelik Kimdir ?

Çiğdem Çelik
Paylaş
 

Ailesi Bulgaristan göçmeni olan Çiğdem Çelik, 1981 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Bursalı olan Çiğdem Çelik şimdilerde annesi ile birlikte yaşıyor. Bu zamana kadar babası ile alakalı herhangi bir açıklama yapmayan yarışmacı daha öncesinde Yemekteyiz isimli ünlü yarışma programına katıldı. Burada yemek konusundaki yeteneklerini yarışmacı arkadaşlarına sunmayı başaran Çiğdem Çelik, İşte Benim Stilim isimli yarışma programında yer almak adına daha öncesinde uzun süreler boyunca çalışmış olduğu özel havayolu şirketinden ayrılmak zorunda kaldı. Şirkette çalıştığı sürede İnstagram hesabından üniformalı pek çok fotoğrafı da insanlar ile paylaşmıştı. Yarışmanın 2014 yılında yayınlanan sezonuna sonradan katılan Çiğdem Çelik, buna rağmen en fazla adından söz ettiren yarışmacılardan bir tanesi oldu.

Ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian ile benzerliğinden dolayı kısa bir zaman içerisinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çiğdem Çelik, aynı sezonda yarıştığı diğer yarışmacı olan Nihal Candan ile arasındaki tartışmalar ile programa damgasını vurdu. Giydiklerini kendine yakıştırmasını en iyi şekilde bilen isimlerden bir tanesi olarak da bilinen Çiğdem Çelik her zaman genç hissettirecek tarzdaki parçaları seçiyor ve bunları da en doğru şekilde kombinlemeyi başarıyor. İşte Benim Stilim sonrasında İşte Benim Stilim All Star kadrosunda da yer aldı. Burada oldukça ciddi rakipleri bulunuyordu ancak buna rağmen elinden geleni yaparak üçüncü sırada yarışmayı bitirdi.

Yarışmanın sona ermesinin ardından ise bir süre oyunculuk dersleri aldı. Ardından da yeni yarışma programı Fenomen bünyesinde yer almaya başladı. 6 kız 6 erkek arasında süren bu yarışmada temel amaç diğer yarışmacıları ikna ederek onların oylarını almak. Çiğdem Çelik de bu konuda en fazla öne çıkan isimlerden bir tanesi olarak biliniyor. Eve geldiği ilk günde aynı evdeki arkadaşları ile farklı polemiklere giren Çiğdem Çelik, ne kadar hırslı bir insan olduğunu çevresindeki herkese göstermeye devam ediyor. Yarışma yeni başlamış olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde yarışmayı kazanmak adına elinden gelen her şeyi yapacağını insanlara göstermeye devam eden Çiğdem Çelik, şimdilerde yarışmanın en güçlü adaylarından bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak