Christian Serratos Kimdir ?

Christian Serratos
Paylaş
 

Pasadena, Kaliforniya doğumlu olan Christian Marie Serratos’un doğum tarihi ise 21 Eylül 1990. Pasadena’da doğduktan sonra Burbank’te büyüyen oyuncunun annesi İtalya ve Meksika kökenli bir mücevher tasarımcısı iken babası ise İrlanda kökenli bir inşaat işçisidir. 3 yaşında iken artistik buz patenine başladı ve o dönemlerde koçları ile katılacağı olimpiyatlar ile alakalı konuştuklarını söylemiştir. O dönemler buz pateni konusunda çok fazla rekabetçi olduğunu söyleyen oyuncu şimdilerde bu sporu yalnızca eğlence için yaptığını belirtiyor. Daha 7 yaşında iken Ford Modellik Ajansı ile sözleşme imzaladı ve böylece kariyerini de oldukça etkili bir şekilde başlatmış oldu.

Ned’s Declassified School Survival Guide dizisinde Suzie Crabgrass karakterini canlandırmış olan oyuncu 2004 – 2007 yılları arasında 3 yıl boyunca Nickelodeon’da bu karaktere hayat vermeye devam etti. Gençlerin büyük bir beğeni ile takip ettiği kitaplardan bir tanesi olan Twilight’ın film uyarlamasında Angela Weber rolünü canlandıran boyuncu Young Artist Awards içerisinde En İyi Performans ödülünün de sahibi olmayı başardı. İlk filmdeki başarılı rolünün sonrasında ise devam filmleri olan The Twilight Saga: New Moon ve The Twilight Saga: Eclipse içerisinde de yer aldı. Bunun ardından ise yine başka bir sevilen yapım olan The Walking Dead dizisinin 10. bölümünde izleyiciler ile buluştu.

Hannah Montana dizisinde Alexa karakteri ile konuk oyuncu olan Christian Serrtos, aynı zamanda American Horror Story: Murder House dizisinde de Becca karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı ve onlardan tam not almayı başardı. 2011 – 2012 yılları arasında ise The Seret Life of the American Teenager dizisinde Raven rolüne hayat vererek birbirinden farklı konularda var olan yeteneğini sergiledi. Güzelliği ile her zaman insanları kendine hayran bırakmayı başaran Christian Serratos, ünlü Maxim Dergisi’nin Hot 100 listesinde ve Playboy dergisinin de Mart 2015 sayısında kendine yer bulmayı başardı. Film ve dizilerin yanı sıra hayvan hakları ile alakalı çalışmalarda da aktif bir şekilde rol alan oyuncu PETA tarafından yürütülen kampanyalar için de poz vermeyi sürdürüyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak