Chloe Madeley Kimdir ?

Paylaş
 

Chloe Madeley 13 Temmuz 1987 tarihinde dünyaya merhaba demiştir. Ortaokulu okurken ailesinin de isteği ile sporlarla yaşamaya başlamış ve jimnastik kurslarına yazılmıştır. Daha sonra bu konuda kendini çok daha ileriye taşımış ve bu dalda uzmanlaşmıştır. Bundan sonraki hayatı ise buz pistlerinde balerin olarak sürdürmüş ve katıldığı yarışmalarda üstün başarı göstererek kendini kanıtlamayı başarmıştır. Güzel fiziği ve iddialı yüz hatları ile bütün dikkatleri üzerine toplamayı başaran güzel sporcu bu kadar yetenekle yetinmemiş ve birkaç kısa reklam filminde de rol almıştır. Oyunculuk deneyimi de yaşamak istediğini belirtmiş ve kendisine gelen rol tekliflerini geri çevirmeyeceğini söylemiştir.

Adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve gece hayatıyla da sürekli gündemden düşmemeyi başaran sporcu cilt bakımı ve özel bakımlarını da açıklamıştır. Cilt ve güzel vücudu için genelde düzenli spor yapıp düzenli beslendiğinden sıkça bahsetse de doğal yöntemleri kullandığını herkesten sır gibi saklamaktadır. Özelikle 2005 yılında gerçek anlamda kendisini dünyaya tanıtmayı başarmış bir kişi olarak genç yaşta tarihe geçmiştir. Yirmili yaşlarına bile varmadan binlerce takipçiye ve hayran sayısına ulaşmıştır.

Chloe Madeley kendisi için özel olarak yapılan dergi röportajında bütün gizliliklerini öne çıkarmış ve bütün soruları yanıtlamıştır. Özellikle dış güzelliğinin jimnastik ile oluştuğunu ve eskiden bu kadar güzel olmadığını belirtmiştir. Ayrıca vücudunun hiçbir yerinde herhangi bir ameliyat geçirmediğinden de özellikle bahsetmiştir. Çok fazla olmasa da kendi vücudun da ortaya çıkmış selüloitlerden sürekli yakınmaktadır.  Dergi röportajında ise kadınların neler yapması gerektiğinden özellikle bahsetmesinin yanında birçok kadına tüyo vererek de düzgün hatlara nasıl ulaşılır gibi konularda da yardımcı olmuştur. Özellikle düzenli sporu herkese tavsiyenin yanında düzenli beslenme, bol su içme, salata ağırlıklı beslenme konularını ön planda tutulmasını öneriyor.

Sosyal medyayı da çok aktif bir şekilde kullanmaktadır. Milyonlarca takipçisine hemen hemen her gün fotoğraf paylaşımında bulunuyor. Hayranlarının da sürekli gözleri onun üzerinde. Binlerce beğeni ve izlenme rekorları kıran birçok video ve resim paylaşması onu çok ama çok popüler bir hale getiriyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak