Charlie Webster Kimdir ?

charlie webster
Paylaş
 

Ünlü sanatçı üniversite yıllarında çalıştığı part time işler ile ilgi duyduğu sunuculuk mesleğini yapmaya başlamıştır. Kendisi hem okuyarak hem de kendi gelirini kendisi sağlamak için belli başlı zamanlarda çalışmıştır. Fitness eğitmeni, amatör modellik hatta oyunculuk alanında da ufak çaplarda rol almıştır. 1982 doğumlu sunucu otuz üç yaşında olmasına rağmen kusursuz bir fiziğe ve duru bir güzelliğe sahiptir. Kendisi şu zamanlarda profesyonel olarak televizyon sunuculuğu yapmaktadır. Bakıldığı zaman aslında yarışma filan sunmuyor. Belki de kendisinden beklemeyeceğimiz şekilde harika bir spor sunucusu. Yaptığı güzel projelerden dolayı kendisini durmadan başka ülkelerden firmalar istemektedir. Çalışma hayatında transfer olabilmeyi başaran nadir insanlardan bir tanesidir Charlie Webster.

Charlie Webster sanat camiasına adım attıktan sonra güzelliği ile herkes tarafından beğenildi ve gündemden düşmedi. Yani sanatçının etkin yıllarına baktığımız zaman 2000’li yıllarda camiaya atıldı ve hala aktif bir şekilde mesleğini sürdürdüğünü görmekteyiz. Kendisi sunuculuk mesleğinin yanı sıra bir de bazı zamanlarda modellikte yapmaktadır. Fakat modelliği çok nadiren yapıyor. Sunucu, hayatında gerçekten çok sosyal bir yaşantıya sahiptir. Spor ile ilgileniyor, yardım kuruluşlarında aktif olarak zaman zaman yer alıyor. Ya da yardım gereken vakıflara bağışlarda bulunuyor. Sunuculuk yapıyor, modellik yapıyor. Ayrıca kendi adına açılan pek çok fan sayfası da mevcuttur.

Dünyanın her yerinde hayranları var ve onların açtığı sayfalar üzerinden yaptığı işleri görebilirsiniz. Kendisine ait hesapları da vardır sanatçının. Aktif bir şekilde kullandığı sosyal ağlar üzerinden bazı zamanlar da sevenleri ile iletişime geçmektedir. Bu sosyal ağlar aracılığı ile hem kişisel bilgiler verebilir ya da dünyada gündemde olan konuları da yazabilir. Kendi hesaplarında fotoğraflarını da paylaşmaktadır. Kusursuz bir güzelliğe sahip olduğu için formunu koruduğunu da biliyoruz. Bunu bol bol spor yapmasına borçlu olduğunu açıklayan sanatçı her fırsatta spora gittiğini açıklamıştır. İşleri çok yoğun olsa bile bir fırsatını bularak spor yapmaya engel hiçbir şey çıkarmamaktadır karşısına. Televizyon sunucu İngiliz olduğundan dolayı dünyanın hemen hemen her yerinden insanların kolayca tanıyabileceği bir sanatçıdır.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak