Ceyda Kırıcı Kimdir ?

Ceyda-Kırıcı-Seksi
Paylaş
 

Kısmetse Olur yarışmasının deyim yerindeyse kemik kadrosu içerisinde yer alan isimlerden bir tanesi olan Ceyda Kırıcı aynı zamanda yarışmanın en duygusal yarışmacılarından bir tanesi olarak da ön plana çıkıyor. İlk geldiği günden bu yana tavırları ile dikkat çeken Ceyda, İzmir doğumlu ve 21 yaşında. 53 kilo olan yarışmacının boyu ise 1.70. Yarışmaya katılmadan önce farklı ajanslar için çekimler yaptı ve bir dönem de voleybol oynadı. Ceyda Kırıcı Kısmetse Olur yarışmasına ilk geldiği zamanlarda yine o dönemlerde yarışmacı olan kişilerden Serhan’dan hoşlandı ve onunla birlikte olmak için elinden gelen her şeyi yaptı. İlk zamanlar Serhan bu konuda olumsuz bir adım atmadı.

Sonralarında ise Ceyda’nın tavırları ve giyiniş tarzı onu rahatsız ettiği için Ceyda’dan uzaklaştı. Ancak bu uzaklaşma Ceyda’yı çok ciddi rahatsız etti ve bir süre boyunca da Serhan’ı elde etmek adına elinden gelen her şeyi yaptı. Bunun sonrasında ise erkek yarışmacılar tarafından elendi.

Yarışmadan elenmeden önceki ödül oyunlarının bir tanesinde Adnan’ı yanında götürdü ve birlikte çok keyifli bir şekilde zaman geçirdiler. Bu durum da arasında aşk kıvılcımlarının çıkmasına yardımcı oldu. Elenmesinin ardından yarışmacı bir süre sonrasında tekrardan Adnan ile geri döndü. Döndükten sonra ise ikisi arasında büyük bir aşk başladı ve uzun süre boyunca bu aşkı sürdürmeyi de devam ettirdiler.

İlk zamanlar çok güzel bir şekilde ilişkilerini sürdürseler de Ceyda’nın eski erkek arkadaşı ile çekmiş olduğu klip ikilinin arasında soğuk havaların esmesine neden oldu. Ceyda bunları açıklamaya çalışırken Adnan böyle bir şeyi kabul edemeyeceğini söyleyerek ilişkiyi bitirdi. Bu esnadan sonra içerisindeki duygusallığa daha fazla dayanamadı.

Ayrıldıktan sonra çok uzun bir süre boyunca gözyaşı dökse, kendini ifade etmeye çalışsa da gerek Adnan gerekse kendi arkadaşları tarafından yalnız bırakıldı. Bu aşamada diğer yarışmacılar için söylemiş olduğu şeylerden dolayı başta Mehtap olmak üzere diğer kızların da ondan uzaklaşmasına neden oldu. Adnan’dan sonra başka biri ile ilişkiye başlama olayına ise şimdilerde sıcak bakmıyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak