Ceyda Ateş Kimdir ?

Ceyda-Ateş-Kimdir
Paylaş
 

Ceyda Ateş 14 eylül tarihinde 1987 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Okul hayatını bitirdikten sonra modellik yapmaya karar vermişti. Günümüzde sadece modellik yapmak ile geçinmeyen ünlü sanatçı aynı zamanda sunuculuk ve oyunculukta yapmaktadır. Sanat hayatına başlamadan önce tiyatro eğitimi almıştı. Bu sayede oyunculuk alanında da kendini geliştirmeyi başarmıştır.

Ceyda Ateş oynadığı pek çok dizi ve sinema filmi çekmiştir. Çektiği dizi ve filmlerin bazıları şunlardır; cennet mahallesi, elveda Rumeli, çılgın dershane kampta, kavak yelleri, adını Feriha koydum gibi daha birçok dizi ve film çekmişti. En çok kendisini ön plana çıkardığı dizi Adını Feriha Koydum dizisidir.

Cennet mahallesi dizisinde bazı bölümlerde yer almıştır güzel oyuncu. Romanları konu alan dizide kendisi asil bir kızı canlandırıyordu. Daha sonra kavak yelleri adlı dizide konuk oyuncu olarak başladı fakat bir sezon devam etti. Ceyda Ateş aldığı rollerde genel olarak kötü kız karakterlerini canlandırmıştı. İki sevgili arasına girmeye çalışan zengin kız rolleri Ceyda Ateş’e veriliyordu. Ve bu rollerde güzel oyuncu güzel bir başarı sergiliyordu. Her türlü rolü gereğine uygun olarak yapabileceğini açıklamıştı bir röportajında ünlü sanatçı. Bu dizilerden sonra en çok izlenen Adını Feriha Koydum adlı dizide de kötü bir kız karakterini canlandırmıştı. Uzun bir süre dizide rol alan güzel oyuncu bir süre sonra diziden ayrıldı. Fakat daha sonra Feriha’nın ölümü ile dizinin ismi de değişiklik gösterdi. Emir’in yolu olan diziye tekrardan girdi güzel oyuncu. Daha sonra final bölümü ile başka bir projeye bakmaya başladı.

Güzel oyuncu vücudunun düzgünlüğünü spora borçlu olduğunu açıkladı. Spor yapmanın yanı sıra düzenli ve dengeli beslendiğini de belirtti. İlk yıllarda bu kadar çok ünlü olmayan güzel oyuncu son yıllarda giderek daha çok tanınmaya başladı ve hayranları arttı. Dizilerde her ne kadar kötü rollerde oynasa da gerçek yaşantıda çok fazla sayıda hayra kitlesi var Ceyda Ateş’in. Daha çok genç olan oyuncu önüne bazı dizi teklifleri geldiğini ve bunları değerlendirdiğini açıklayarak yakın zamanda dizilerde tekrardan rol alacağını söyledi.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak