Ceren Hindistan Kimdir ?

Ceren Hindistan
Paylaş
 

Özel Hayatı ve sosyal medyada paylaşımları ile kendisinden söz ettirmeyi başaran isim Ceren Hindistan.  27 Şubat 1989 yılında Ankara da gözlerini dünyaya açmıştır. Memleketi Kars, Sarıkamıştır. Çankaya IMKB Anadolu lisesinden 2007 yılında mezun olmuştur. Yine Aynı yıllarda Türkiye Güzellik Yarışmasında finalistlere kalmayı başarmıştır.

2014 Yılında Ünlü İş Adamı Ümit Aslan ile bir ilişkisi olmuş, imam nikahı kıyarak beraber yaşamaya başlamışlardır. Bu Aşkın sonunda Arya Rima isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Haberler ve Gazete manşetlerinde uzun bir süre gündemi meşgul eden bu gelişmeler, Ceren Hindistanın ününe ün katmıştır.

Aşağıdaki yapımlar ve karakterlerde yer almıştır:

Senin Uğruna yapımında Serpil, Fedai de Ceyda, Baba Ocağında İsmet, Ah Kalbim de Yeşim, Saklı Hayatlarda Nergis, Sakarya Fırat da Nihan Tekintaş, Babalar ve Evlatlar da Zeynep, Muhteşem Yüzyıl da Ahsen Hatun, Firuze de yine aynı isimle Firuze, Aşktan kaçılmaz isimli son oynadığı yapımda ise Nazlı karakterine hayat vermiştir.

Sosyal Medyada yer alan yorumları:

baba ocağında ismet rolünde olan güzel kız.

fazlasıyla güzel, taş hatunlardan biridir.

göz rengi cok degisik olan ve ayni zamanda cok güzel oyuncu..

ankara anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi mezunuymuş.

5 sene beraber okuduğum şahıstır..
en son duyduğumda galatasarylı uğur uçar la berabermiş.. hatta bizim eski sınıfın buluşmasında miss turkey den yeni çıkmıştı(dizide oynamadığı zamanlar), bizim elemanların yanında sabri sarıoğlunuaramış, işte ‘ben ünlüyüm’ tripleri falan filan..
yolu açık ola..

not: gözleri lens değil..

Ümit Aslan’dan olaylı şekilde ayrılan Ceren Hindistan ile oyuncu Pelin Sönmez’in eski eşi işadamı Cengiz Çolak aşk yaşıyor. İkili önceki akşam İstinye Park’ta objektiflere takıldı. Mağazaları dolaşıp alışveriş yapan çift, flaşlar patlayınca panikledi. Çolak, “Çekmeyin” diye gazetecilere çıkışırken güzel oyuncu bir mağazaya sığındı. Cengiz Çolak ile Pelin Sönmez iki yıllık evliliklerini geçtiğimiz Ocak ayında noktalamıştı.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak