Carmella Rose Kimdir ?

carmella-rose-kimdir
Paylaş
 

İnternetin aktif olarak kullanılmaya başlanması ile birlikte artık modeller çok daha fazla yerde adından söz ettirebiliyor ya da insanlara kendi zevklerini çok daha fazla kişiye ulaştırabiliyorlar. Bu isimlerden bir tanesi ise Carmella Rose. Mankenlik yapan Carmella Rose 3 Ekim 1995 yılında Kaliforniya doğumlu. Terazi burcu olan mankenin Angie isimli bir de kız kardeşi vardır. Mankenin şu an kendine ait olan instagram hesabı 350.000’den fazla takipçiye sahiptir ve bu takipçi sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor.

Ünlü olmadan önce 2013 yılında ilk defa Twitter hesabı açarken bu kadar fazla kişiye ulaşacağını bilemeyen model, burada kendini tanıtmaya başladı. Ve kısa bir süre sonrasında Maxim gibi en gözde dergilerin yanı sıra Wilhelmina modellerinden bir tanesi olmayı da başardı. Burada özellikle de sosyal medyayı en iyi şekilde nasıl kullanması gerektiğini bilen model böylece takipçi sayısını ve popülerliğini de arttırmış oluyor. Yapmış olduğu röportajlarda da görüldüğü üzere şarkı söylemek ve yemek pişirmek modelin gizli yetenekleri arasında yer alıyor. Dexter, Breaking Bad, Game of Thrones gibi dizileri ise izlemekten keyif alıyor. Birçok ünlü isim onlara takılan isimleri kimselere söylemek istemezken Carmella Rose bu konuda oldukça rahat. Okul döneminden itibaren Caramel ya da Mel olarak hitap edilen mankenin favori lakabı ise Miss Rose olmuş.

Her zaman fit bir vücuda sahip olmak adına çalışmalarını sürdüren Carmella Rose, bunun için günlük olarak kendine özgü bir spor rutini gerçekleştirmeyen devam ediyor. Yaptığı çalışmaların büyük bir kısmını sosyal medya üzerinden insanlara sunan manken şimdilerde birçok farklı marka için reklam çekimlerini yapmaya ise devam ediyor. Ağırlıklı olarak iç çamaşırı modelliği yapan manken, bu çekimler esnasında vücudunun güzelliğini de gözler önüne seriyor. Şimdilerde en iyi markalar arasından tanıtımlar için dikkatli bir şekilde araştırmalar yapan Carmella Rose, ilerleyen dönemlerde de yine adından söz ettirmeye ve pek çok farklı sosyal medya hesabından yüz binlerce takipçisi ile paylaşmaya da devam edeceğe benziyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak