Carla Gugino Kimdir ?

carla gugino
Paylaş
 

Ünlü aktris Carla Gugino 29 ağustos tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi ve babası farklı şehirlerden olan sanatçının kendisi Amerika Birleşik Devletinde doğmuştur. Tüm dünyanın hayranlık ile baktığı ve takip ettiği oyuncu hem güzelliği ile hem de başarıları ile kendisinden pek çok alanda söz ettirmeyi başarabiliyor. Şu anda 44 yaşında olmasına rağmen sanki daha yeni genç kız olmuş 18 yaşlarında imiş gibi bir görüntüye sahiptir. Vücudunun düzgünlüğü, güzelliği ile genç kızları bile kıskandırarak kendisini göstermeyi başarabiliyor. Ünlü sanatçı sanal ortamlarda da birçok sayıda hesabı aktif halde kullanmaktadır. Örneğin twitter’ı çok düzenli olarak kullanmaktadır. Buradan hayranları ile bazı zamanlar sohbet ediyor, bazen önemli bilgiler paylaşıyor. Bu sitede de hem yazılar paylaştığı gibi hem de resimlerini de eklemektedir ünlü sanatçı.

Kendi hesabına ait internet ağlarından önemli ödül gecelerinde ödül alanları tebrik ediyor, ya da oradan ünlü düşünürlerin önemli ve manidar olan sözlerini paylaşıyor. Çok fazla sayıda takipçisi var ve beğeni sayısı yüksek bir sanatçıdır. Carla Gugino etkin olduğu yıllara baktığımız zaman 1988 yılında kendisini tüm dünyaya beğendirmiş ve hala günümüzde bu popülerliği devam ettirebilmektedir. Sanatçının aldığı roller ile herkes kendisine hayran kalıyor. Yaptığı işleri hem mesleğine olan saygısından ötürü hem de alacağı parayı hak etmek açısından en doğru şekilde elinden geldiğince yapmaya çalışıyor. Çok fazla verdiği röportajlarda bunları dile getirmektedir.

Birbirinden farklı 1988 yılından beri hem dizi rollerinde hem filmlerde görev almıştır. Bunun yanı sıra bazı yarışma programlarında da kendisini görmüşlüğümüz vardır. Düzgün ve akıcı aksanı ile konuşurken de sanatçı kendisine hayran bırakmaktadır. Oynadığı ve çektiği filmlerde kendi isminden çok söz ettirmektedir. Genç yaşlarda sanat dünyasına atılmasına rağmen gün geçtikçe kendisini daha çok eğitmiş ve bir numara olmayı başarmıştır. Genel kültür anlamında olsun, mesleği açısından bakıldığı zaman gerçekten çok kültürlü bir insan olduğunu anlamaktayız. Kendisin televizyonlarda her daim yaptığı başarılı işler ile görmekteyiz. Güzelliği ve yaptığı işler ile birlikte sanat camiasında en sevilen sanatçılar arasında yer almaktadır.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak