Cansu Taşkın Kimdir ?

Cansu Taşkın
Paylaş
 

Cansu Taşkın Playboyları peşinden koşturan isim. İstanbul da 15 Kasım 1992 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Çevresinden aldığımız bilgilere göre Bulgaristan Göçmeni. 16 yaşlarında podyum ile tanıştı. Türkiye Onu 2000 Yılında Kanal D Sponsorluğunda yapılan Miss Turkey Yarışmasında 3. olarak tanıdı. Yarışmadan sonra profesyonel manken olarak yoluna devam etmeye karar aldı. Vücut ölçüleri 90 / 56 / 92 olarak dikkat çekiciydi.

Kendisine yarışma hakkında detaylı bilgiler sorulduğunda, kendisi ‘ yarışmada internet üzerinde yapılan oylamalarda birinci olduğunu ancak yarışmaya sonradan dahil olan Tuğba Melis TÜRK‘ün birinci olduğunu belirtmiştir’. Daha sonraları bir arkadaşının ona ilk 3 listesini gönderdiğini ancak sonuçların bu kadar şaibeli olabileceği söylerken, gözlerindeki üzüntüyü anlamak imkansızdı.

Bir ara adı Engin AKYÜREK ile anılırken, daha sonra Mehmet Ali Erbil’in yarışmasında süper mini etek giyerek herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Cansu Taşkın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile daha çok fenomen olacağa benziyor.

Kendisi Model ve Oyuncu olarak bilinmektedir, Burcu Akreptir. 1,82 Cm Boylarında, Yaşı 22 ve Kilosu 53’tür. Bir ara Instagram hesabımda Ronaldo ile ilgili durumları trand konusu olmuştu. Herkes Cansu Taşkın ile Ronaldo arasındaki gizli ilişkiyi merak etmişti.

En son Çinde yapılan Miss Model of the World yarışmasına katıldı. Kendisi adına yeni bir tecrübe ve deneyim olduğunu belirtirken, 80 ülke arasında Talent Show Ödülü’nü almaya hak kazandı. 8 Nisan 2016 tarihinde vizyona girecek olan Bambaşka Film de özel görüntüleri olduğunu belirtiyor. Filmin galası bu arada Almanyada yapılacak, gitmek isteyen okurlarımıza duyrulur. Genelde instagram ve Twitter hesaplarındaki yaptığı paylaşımlar ile konuşulan Cansu Taşkın, Fatmagül’ün Suçu Ne? isimli dizide 8 bölüm oynadı, Ayrıca spor sunuculuğunu yaparak adını duyurmayı başardı.

Cansu ile yapılan bir söyleşi de kendisi herşeyi yediğini ancak kilo almadığını belirtti, bünye meselesinden kaynaklıyor demiştir. Haftanın 3 günü kendisini spora ayıran birisi. Spor salonlarına gidemediğinde mutlaka evde sporunu ihmal etmiyor. Kızlar tarafından kıskanıldığını belirten güzel, kızların yorumları bazen rahatsız verici boyutlara ulaşıyor diye iletmektedir. Bu arada vücudunda asla estetik olmadığını hatırlatalım.

Cansu Taşkın Fit erkeklerden hoşlanıyor, giyinmesini bilecek ve asla aldatmayacak diyor. En çok snapchat uygulaması kullandığını belirtiyor, instagram hesabında erkeklerin tacizlerine uğradığını belirtmeden geçmeyelim.

Ronaldo İtirafını kendi ağzıyla şu şekilde iletmiştir:

Ben Ronaldo’nun attığı mesajı 3 gün sonra gördüm. Mesajı hemen görmeyince fotoğrafımın altına yorum yapmış. Her gelen mesaja bakamıyorum normal olarak. Zaten bu olaydan 1 hafta sonra Instagram hesabım hacklendi olay öyle ortaya çıktı. Uzun süredir Whatsapp’tan yazışıyoruz.

Arda Turan, Cansu Taşkın’ın cep telefonunu bulup art arda mesajlar attı. Cansu Taşkın’ın sosyal medyadaki videolarını beğenen futbolcu, seksi mankeni Barcelonaya davet etti.

Arda Turan 2 yıllık sevgilisi Aslıhan Doğan’dan 1.5 ay önce ayrıldı. Adı Ebru Şallı ve Didem Soydan ile anıldı. Ancak Arda Turan “Ebru arkadaşım. Didem ile tanıştık, ama sevgili değiliz. Yalnızım” dedi. Tüm bunların üstüne Aslıhan Doğan, Instagram’da Ahmet Hamdi Tanpınar’ın şu sözünü paylaştı: “Her şeyin bir çaresi vardır. Fakat insan bozuldu mu bunun bir çaresi yoktur.”


  • Site Yorum

Bir yorum bırak