Cansu Deliktaş Kimdir ?

Cansu-Deliktaş
Paylaş
 

Ekranların en fazla sevilen yarışma programlarından bir tanesi olan Cansu Deliktaş, Betülay Coşkun’un elenmesinden sonra yarışmaya dahil oldu. Yarışmaya katıldığı günden bu yana marjinal tavırları ile dikkat çeken yarışmacı 27 yaşında. 21 yaşındayken bir evlilik yapmış olan Cansu, kısa süren bu evliliğin ardından da yaşamını bekar olarak sürdürmüş.

Onu büyüten kişinin babaannesi olduğunu dile getiren yarışmacı, kısa bir zaman önce kaybettiği babaannesini her zaman özlediğini dile getiriyor. Farklı ajanslar için çekimlere katılan Cansu, bazı dönemlerde ise DJ’lik yapıyor. Yarışmaya katılmadan önce halkla ilişkiler konusunda bir firmada çalışan yarışmacı, buraya Tankut için geldiğini belirtti. Lakin yarışmaya başvurduğu dönemlerde Tankut’un henüz yeni bir ilişkisi yoktu ve bunun için yarışmaya başvurdu.

Sonrasında ise yarışmaya henüz katılamadı, bu aşamada Tankut’un başka bir ilişki oldu. Bu ilişkiyi yaşarken Daniela’nın elenmesi ise onu tahmin ettiğinden çok daha ciddi etkiledi. Geçmiş dönemlerde yaşamış olduğu hisleri kolaylıkla üzerinden atmayı başaran yarışmacı, şimdilerde ise yaşamış olduğu hislerini geri planda bırakamayan Tankut, Daniela’nın tekrardan buraya geleceğine inandığı için Cansu’ya istese de yeşil ışık yakamıyor. Yarışmacı buraya geldiği ilk akşam kızlar ile görüşürken Tankut için geldiğini söyleyince Melis’in tepkisini aldı. Onun iki arkadaşının daha öncesinde yaşamış olduğu ve hala devam ettiğini düşündüğü ilişkinin bitmesini istemeyen Melis, bundan dolayı da yarışmacının üzerine çok fazla gitti.

Buna daha fazla dayanamayan Cansu da tek başına kaldığı zaman içini kameralara döktü ve ağlayarak kendini rahatlatmaya çalıştı. İnstagram gibi sosyal medya hesapları kullanırken eski eşi ile alakalı hiçbir paylaşımı bulunmamasına dikkat eden yarışmacı hayvanları çok seviyor.

Kendi evinde de bir köpek besleyen yarışmacı, artık Tankut ile alakalı şeyler düşünmek yerine ilerleyen dönemlerde gelecek olan yeni talipleri bekleyeceğini söylüyor. Dışarıdan sert bir görüntüye sahip olmasına rağmen aslında oldukça hassas olan yarışmacı, erkek yarışmacılar tarafından da korunuyor. Her fırsatta güçlü olması yönünde telkin alan yarışmacı, böylece güçlü karakterini korumasını ve yeni adaylara da olumlu bir yönde bakmasını tavsiye ediyorlar.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak