Cansel Çördük Kimdir ?

Cansel-Çördük
Paylaş
 

Malatya doğumlu olan Cansel Çördük 20 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan yarışmacı Kısmetse Olur yarışmasına katılmadan önce kısa bir oyunculuk deneyimi yaşadı. 1.57 boy ve 57 kilodaki yarışmacı yarışmaya girmiş olduğu ilk günden bu yana gerek güzelliği gerekse kendine özgü fikirleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yarışmaya katıldıktan sonra Daniela ile birlikte ikili olan Cansel, sonrasında onunla arasındaki soğukluk yaşaması ile diğer yarışmacı arkadaşları ile yakınlaşmalara başladı. Kısmetse Olur yarışmasına ilk geldiği dönemlerde aradığı aşkı bir türlü bulamadı. İlk zamanlar Emre ile birlikte bir ilişkiye başlamak istese de o dönemlerde Emre’nin Ayça ile ilişkisi vardı.

Böyle olunca da Ayça ile arasında çok ciddi sorunlar meydana geldi. Ancak bunun sonrasında Cansel Emre ile ilgilenmeyi bıraktı. Erdem’in ona karşı yoğun duygularına cevap verdiği sırada ise onunla birlikte yarışmaya girmiş olan Eser’in ilgisini fark etti. Eser’in yarışmadan elenip geri gelmesi sonrasında ona hisleri ile alakalı söylediklerinden sonra Erdem ile beraberken bu ilişkiyi bitirdi ve Eser ile bir birliktelik yaşamaya başladı. Bu birliktelik sonrasında ise halk desteğini de her daim aldılar ve ikili pek çok kez haftanın birincisi olarak dokunulmazlık kazanmayı başardılar. Sonrasında ise aralarında farklı sebeplerden ötürü soğukluklar girmeye başladı.

İlk zamanlarda Eser’in ailesi tarafından tam desteklenirken kavgacı yapısından ötürü ailenin desteğinin geri plana alınmasından ötürü ikili arasında çok zor zamanlar geçmeye başladı. Öyle ki bir yerden sonra aralarındaki ipler koptu. Bu ayrılığa çok fazla dayanamadılar ve bir dargın bir barışık da olsa ilişkilerini sürdürüyorlar. Sosyal medya hesaplarını en etkin şekilde kullanan yarışmacılardan bir tanesi olan Cansel, bundan dolayı da internet üzerinden en fazla fana sahip olan yarışmacılar içerisinde yer alıyor. Aklındaki fikirleri sonu ne olursa olsun söylemeyi tercih eden yarışmacı, kız arkadaşlarına da var olan ilişkileri ile alakalı yaşamış oldukları sorunları nasıl giderecekleri konusunda birbirinden farklı fikirleri söylemeye devam ediyor, böylece onlara var olan durumlara farklı şekillerde bakmalarını sağlıyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak