Candice Swanepoel Kimdir ?

Candice Swanepoel
Paylaş
 

Candice Swanepoel 20 Ekim’de ve 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Güney Afrika doğumlu bir güzeldir. Aslen Hollandalıdır. KwaZulu-Natal şehrinde ve Mooi River köyünde doğmuştur. Kırsal ve doğal yaşama alışıktır. Lise mezunudur. Daha sonrasında eğitim almamıştır.

Model olarak benimsediği mesleğinde, oldukça iyi işler çıkartmakta olup seksi ve çekici vücuduyla beğenileri toplamayı başarmıştır. 2016 yılına göre 28 yaşındadır. Terazi burcuna sahip olup, burcunun özelliklerini yansıtır. İnsan ilişkileri iyidir, sıcakkanlıdır.

Candice Swanepoel Video

[memberplayer id=”4962″]

2003 senesinde, henüz daha 15 yaşındayken keşif edildi. Sadece 16 yaşında bir çocukken, 4 bin EURO kadar günlük gelir sağlamayı başardı. Bu gelir ve başarı seviyesiyle ilgili sınıfında gösterilmeye hak kazandı.

Bir süre sonra modanın ve öncülüğün kenti olan New York’a göç etti. Kariyerine burada devam etme kararı aldı. Vogue ve Victoria’s Secret gibi moda dergi ve defilelerinde modellik yaptı. Dünyaca tanınmaya ve sevilmeye başlandıktan sonra reklam filmlerinde boy gösterdi. Kapris sahibi olmaması ve kazancıyla, işiyle insanları incitmemesi, alçak görmemesi sebebiyle herkesin beğeni odağı oldu.

Ülkemizden Murat Boz ile içecek Yedigün markasının reklamında oynadı. Yıllık geliri 2.5-3 Milyon USD olduğu için, en çok kazanan modeller listesinde yer almayı hak etti. Gün geçtikçe tanınmaya ve beğenilmeye devam eden model, şuanda kariyerinin zirvesinde.

Bu iş için biçilmiş kaftan olarak bilinen Candice Swanepoel, 35 yaşına kadar bu sektörde yer alacağa benziyor.

Candice Swanepoel Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak