Busegül Yalçın Kimdir ?

Buse Yalçın Kimdir
Paylaş
 

O Ses Türkiye Yarışmasında yükselen seslerden biride en tartışmasız Busegül Yalçın. Kendisi New York State Of Mind şarkısını seslendirerek, jurilere sesini sevdirerek Gökhan/Hakan ikilisinin takımına girmeyi başardı.

Busegül Yalçın‘ın sergilediği performans ve ses tonundaki akordion jurilerin hepsinin dönmesini sağladı. Canlı yayında yaşanan espirili zamandan sonra ise, gözlerin igli odağı olan Gökhan’ın takımını seçti.

Bu Hafta yayınlanan yarışmanın bölümünde ise, şaşırtıcı bir haberle karşılaşıldı. Emre Sertkaya ile büyük bir aşk yaşadığını öğrenen juri üyeleri sevinçlerini gizleyemezken, Acun ILICALI ise; sevenleri ayırmadı ve düelloda beraber bir üst tura çıkmalarına izin verdi. İlk defa tarihe geçecek bir olayla karşı karşıya kalan O Ses Türkiye yarışmasında ilerleyen bölümlerde neler olacak paylaşacağız.

21 Yaşında olan güzel yıldız Aydın doğumlu. Üniversitenin opera bölümünü okurken, maddi sıkıntılar nedeniyle okula ara verdiğini belirtmiştir. Daha öncede Rising Starda yarışmacı olarak katılmış, yarışmada da büyük başarı elde etmiştir.

Busegül Yalçın Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak