Burçun Özçivit Kimdir ?

Burçun Özçivit Kimdir
Paylaş
 

Burak Özçivit, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak bunları yalanladı. Gizemli kadına sarılmış bir şekilde selfie çeken Burak Özçivit bu fotoğrafı, “O benim kız kardeşim, canım, her şeyim. İstediğim gibi sarılırım. Arkadaşlar yaptığınız habere biraz daha dikkat edin lütfen…” notuyla paylaştı. Böylelikle haberdeki kadının Özçivit’in kızkardeşi Burçun Özçivit olduğu ortaya çıktı.

Olay Şöyle Gerçekleşmişti:

Fahriye Evcen, kozmetik markasının reklam yüzü çekimleri için koştururken, aynı gün sevgilisi Burak Özçivit de bir kadınla teknesiyle Boğaz’a açıldı. Anadoluhisarı’nda kıyıya yanaşan Özçivit, yanındaki iki kişiye etrafı izletti. Sonra da marinada saatlerdir gergin şekilde, kendisini bekleyen 20’li yaşlardaki genç kadını tekneye aldı.

Samimi kucaklaşmanın ardından teknenin dümenine geçen Özçivit, Boğaz’a doğru açılarak gözlerden uzaklaştı. Oyuncunun yanındaki diğer iki kişinin genç kadınla konuşmaması da dikkatlerden kaçmadı. Gizemli buluşma sırasında her şeyden habersiz reklam çekiminde olan Fahriye Evcen’in bu görüntüleri gördüğünde sevgilisine ne tepki vereceği merak konusu oldu.

[viralQuiz id=84]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak