Burcu Biricik Kimdir ?

Burcu Biricik
Paylaş
 

Burcu Biricik Antalya da 1989 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Akdeniz güzeli olarak güzellik yarışmasında birincilik ödülü aldı. Ortaokul ve lise çağlarında usta bir tiyatroculuk geçmişi olan ve çok beğenilen ünlü oyuncumuz tiyatro dalında kendini geliştirmek üzere karar almış ve bu yolda ilerlemeye başlamıştır. Üniversite eğitimini arkeoloji dalında tamamladıktan sonra İzmir’de şehir tiyatrosunda oyunculuk eğitimi alarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Biricik oyunculuk alanında kendini reklamlar, tiyatro gösterileri, diziler ve filmler olarak birçok rolde kendini ekranlara taşımış ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. Güzelliği ile de dikkatleri üzerine toplayan ünlü oyuncumuz farklı oyunculuk rolleri ile ekranlarda kendini sevdirmeyi başarmıştır. Sıradanlıktan uzak oyunculuk anlayışı ve çalışma hırsı ile her işin altından başarıyla kalkmayı becerebilmiştir. Bu sıradanlıktan uzak oyunculuk anlayışı ile de izleyicilere kedini sevdirmeyi başarabilmiştir. Televizyonculuk kariyeri boyunca reklamlar diziler ve sinema filmleri ile ekranlardan uzak kalmayışı da izleyicilerin kendisini sevmesine başka bir etken olarak da yansımaktadır.

Burcu Biricik ilk olarak 2007 yılında ekranlara tam anlamı ile merhaba diyerek izleyicilerle buluşmuştur. İlk olarak rol aldığı dizi maçolardır. Bu dizide tam anlamıyla rolüne odaklanarak kendini kanıtlamayı başarmıştır. Daha sonra film kariyeri ve ardı ardına sıralanan dizilerdeki başarılı rolleri ile güzel bir çıkış yakaladı. Şimdilerde kanal d yapımı olan hayat şarkısı dizisinde başrol oyunculuğunu kapmıştır. Kanal d’nin büyük bütçeli ve sağlam oyuncu kadrosu ile kurmuş olduğu hayat şarkısı dizisinde ciddi rol anlayışı farklı oyunculuk anlayışı ile dizinin sevilmesinde büyük bir katkı sağlamıştır. Ve diziler arasında büyük bir çıkış yapmasına neden olan güzel oyuncu ilk bölümü ile izlenme rekorları kırmıştır.

Güzel oyuncu sanat camiasına adım atar atmaz kendisini ispatlamış ve her oynadığı dizine saygınlığına saygınlık katarak ünlüler kervanına adını altın harflerle kazımıştır. 2007 yılında başlayan tiyatro serüveni günümüze kadar ulaştırmayı başarmıştır. Günümüzde birçok tiyatrocu televizyondan silinmiştir ama burcu biricik bunun aksine tiyatro hırsı ile sektörde tutunmayı başarmıştır. İşini severek yapması ve güler yüzlülüğü ile aranan oyuncular listesinde üst sıralara yükselmiştir.

Burcu Biricik Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak