Bella Thorne Kimdir ?

Bella Thorne
Paylaş
 

Annabella Avery Thorne adıyla dünyaya gelen yıldız, 1997 tarihinin 8 Ekim gününde gözlerini açmıştır. Oldukça genç ve 2016 yılına göre 19 yaşındadır. Terazi burcunun özelliklerini taşımaktadır. Tristan Klier ile birliktelik yaşamaktadır.

9 yaşında bir çocukken babası öldü. Bu sebepten ötürü oldukça uzun süre psikolojisi bozuldu ve şoklar yaşadı. Derslerinde ve hayatında dengesizlikler oluştu. Bu psikolojiye bir süre sonra alışan ve küçük yaşta büyük acılar çeken Bella Thorne, bir süre sonra kendini topladı ve güçlendi. Ufak yaşlarda modellik yapmaya başladı. 6 yaşında dahi bir filmde, kısa bir rolde yer aldı. 2010 senesinde ise birden fazla dizide figüran ve yardımcı oyuncu oldu.

Haydi Çalkala adlı dizi, bu genç kadının hayatında dönüm noktası oldu. Başrol oyuncusu olarak yer aldığı bu dizi, kendisinin tanınması ve zirveye doğru yol almasında önemli bir etmen oldu. Oyuncu, şarkıcı ve dansçı olarak meslek hayatını sürdürmektedir. Amerika’nın Florida eyaletinde dünyaya gelmiştir.

Kahverengi gözlere doğal sarı saçlara sahiptir. Ancak kendisi kızıla boyatarak daha çekici olmayı tercih ederek, doğru bir seçim yapmıştır. 1.70’e yakın boyu ve 53 kilo olan bedeniyle oldukça çekicidir.

Bella Thorne Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak