Bayram Ali Sundu Kimdir ?

Bayram-Ali-Sundu
Paylaş
 

Kısmetse Olur yarışmasına yeni gelen adaylardan bir tanesi olarak ön plana çıkan Bayram Ali Sundu 31 yaşında. Yarışmaya İzmir’den katıldığını belirten yarışmacı, farklı tavrı ile adından söz ettireceğe benziyor. Yaşam koçluğu yapan yarışmacı pozitif tavrı ile dikkat çekiyor. Yarışmaya ilk girdiği zaman ona kime aday olarak geldiği sorulduğu zaman Ayça’nın adını verdi ve ona yakınlaşmaya başladı.

İlk zamanlarda Ayça’nın tarafından da olumlu bir adım görmüş olsa da aynı dönemlerde aday olarak gelen Batuhan ile arasındaki rekabetin sonrasında Batuhan’ın Ayça’ya karşı olan sevgisinin gerçek olduğuna inanınca kendini geriye çekti. Sonrasında ise Mehtap’ın onun sarışınlığının babasına benzediğini söylemesi sonrasında Mehtap ile Murat’ın ilişkisinin arasında kalmak zorunda oldu.

Sorunun farklı bir sebepten kaynaklandığı anlaşılınca Ali’nin de suçu olmadığı ortaya çıktı. Genel olarak yarışmadaki diğer bir yarışmacı olan Tankut’a benzeyen tavrı ile evin en sakin isimlerinden bir tanesi olarak da biliniyor. Lakin geçtiğimiz günlerde Adnan ile arasında yaşanan kavgada kimsenin tahmin edemeyeceği derecede sert bir tavır sergiledi. Her zaman en doğru şeyi söylemek adına konuştuğunu belirten yarışmacı, hayatın pozitif anlarından güç aldığının ve ne olursa olsun asla elinden geleni yapmaktan geri durmayacağını belirtiyor. Yarışmaya ilk başladığı zamanlarda kendini tam olarak ifade edememenin zorluğunu yaşasa da şimdilerde artık yarışma içerisinde çok daha iyi bir şekilde istediklerini anlatabiliyor.

Böyle olunca da gerek kadın yarışmacılar gerekse erkekler ile arasındaki iletişim oldukça başarılı bir şekilde yerine getirebiliyor. Yarışmaya ısınmaya başlasa da henüz kendine özgü bir aday karşısına çıkmadı. Diğer kadın yarışmacılar ile birlikte görüştüğü zamanlarda da şu an için yalnızca arkadaş olarak bir şeyler paylaşabiliyor.

Bundan dolayı da mevcuttaki adaylardan ziyade yeni gelecek olan adaylar ile ilgileneceğini belirtse de ona karşı bir adım atacak olan, ev içerisinde ilişkisi olmayan adaylara da kapısı açık. Gelecek olan yeni adaylar ile eğer ki elenmezse yeni bir yola girecek olan Ali, diğer yarışmacılar gibi Kısmetse Olur evinden evlenerek ayrılmak istiyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak