Batuhan Cimilli Kimdir ?

Batuhan-Cimilli
Paylaş
 

Kısmetse Olur isimli evlilik yarışmasında henüz iki haftadır yarışmacı olarak bulunan Batuhan Cimilli Erzurumlu lakin İstanbul’da yaşamını sürdürüyor. 25 yaşında olan yarışmacı yine aynı yarışmadan tanınan Melis Buse Betkayan’ın da yakın bir arkadaşı. Batuhan yarışmaya katılmadan önce işletmecilik yapıyordu.

Yarışmaya katıldığı ilk zamanlar uzun saçları ile dikkat çeken yarışmacı, girdiği günden bu yana Ayça ile ilgilendiğini belirtti. Lakin o dönemlerde Ayça’nın ona karşı tavırlarında herhangi bir olumlu taraf bulunmuyordu. Ancak o bu duruma rağmen geri adım atmadı ve Ayça ile ilgilenmeye devam etti. Bir dönem onun gibi yeni gelen adaylardan bir tanesi de Ayça ile sevgili olmak istedi ve onunla mücadele etmeye başladı.

Bu mücadele esnasında tavırlarını çok sert bir şekilde koymayı tercih eden Batuhan’ın çabası ise sonuç verdi. İkinci adayın geri çekilmesinin sonrasında onun ve Ayça’nın ailesi evde onları ziyarete geldi. İki tarafın da ayrı bir şekilde onlarla görüşmesi sonrasında özellikle de Ayça’nın ailesinin Batuhan’ın efendiliğinden hoşlanması ile birlikte aralarındaki ilişki bir kademe daha yükselmeyi başardı. Çünkü Ayça bu sefer aslında Batuhan’ın ona karşı ne kadar değer verdiğini de anlamış oldu. Bir de Ayça’nın istemediği uzun saçlarını kesmesi de aslında Ayça’ya vermiş olduğu önemin de bir göstergesiydi. Batuhan sevdiğine karşı her zaman aşırı derecede korumacı tavrı ile ön plana çıkıyor.

Kimi zaman bu durum Ayça tarafından yanlış anlaşılsa da geri adım atmamakta kararlı. Bu sayede de aslında Ayça’yı kazanan yarışmacının ilişkisi şimdilerde yavaştan da olsa bir ilerleme kaydediyor. İkisinin yanı sıra ailelerin de bu ilişkiye onay vermesi oldukça olumlu bir hareket olsa da henüz tam anlamıyla ilişkileri oturamadı.

İkilinin arasında kendilerinin karakterlerinin çatışmalarından ötürü farklı sorunlar meydana gelse de bu sorunlar giderilmeyecek gibi değil. Ayça ve Batuhan arasındaki her türlü sorun ise zamanla geçecek gibi görülüyor. Emre’yi unuttuğunu söyleyen Ayça ile eve girdiği ilk andan itibaren onun adını söyleyen Batuhan arasındaki ilişki ne kadar ilerleyecek, bu da ilerleyen dönemlerde görülecek.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak