Barbara Palvin Kimdir ?

Barbara Palvin
Paylaş
 

Dünya güzelleri arasında ilk 10 listesinde yerini alan Barbara Palvin, şüphesiz bu yazıyı okuyan kişilerde de aynı düşünceyi ve beğeniyi oluşturacaktır. 8 Ekim 1993 yılında dünyaya gelmiş olup, 2016 yılı itibariyle 23 yaşında olmaktadır. Terazi burcunun tam özelliklerini taşıyan güzel kadın, çekiciliğiyle özellikle erkekleri kendine hayran bırakır.

Model olarak meslek hayatına ve kariyerine devam etmektedir. Macaristan’da doğdu. 13 yaşına geldiğinde ülkesinde iş bilir ve profesyonel kişiler tarafından farkına varılarak, ciddi eğitimler aldı. Ülkesinde üne sahip olan bir moda dergisi için kameralar karşısına geçti. Asya’ya göç ederek eğitimlerini ve kişisel gelişimini ileri seviyeye taşıdı.

Barbara Palvin Video

[memberplayer id=”4564″]

İlk olarak 2010 yılında podyuma çıkan güzel, başlangıcını bu adım ile sağladı. Aynı sene içerisinde onlarca farklı markanın moda defilelerinde yer alarak kendini izleyenlere hayran bıraktırdı. Güzelliği, karakteri ve iş bilir yapısı ile gün geçtikçe zirveye yaklaşmak için emin adımlarla yürüdü.
Chanel ve ardından gelen Victoria’s Secret ile çalışmaya başladı. Şuanda kariyerinin zirvesinde devam ettiği hayatına, L’Oreal Paris güzellik elçisi ödülüyle devam etmektedir.

Açık kahverengi doğal saçları, mavi gözleri ve 1.70 boyunun yanı sıra 55 kg gibi fit ve çekici bir vücuda sahip olması da cabasıdır. 90-60-90’a yakın vücut ölçüleri bulunmaktadır.

Barbara Palvin Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak