Ayşenur Balcı Kimdir ?

Ayşenur Balcı
Paylaş
 

23 Ağustos 1994 yılında İstanbul’da doğmuş olan Ayşenur Balcı, liseyi bitirdikten sonra üniversite için Açıköğretim fakültesine kayıt oldu ve öğrenimini sürdürüyor. Boyu 1.72 olan Ayşenur Balcı 52 kilodur. Kariyerine modellik ve mankenlik yaparak başlayan Ayşenur Balcı, adını Türkiye’nin en sevilen beğenilen yarışmalarından bir tanesi olan Bu Tarz Benim’in ilk sezonunda ekranlara gelerek duyurdu. Farklı tarzı ile görenleri kendine hayran bıraktıran Ayşenur Balcı, yarışmacı arkadaşları ve jüri ile yaşamış olduğu tartışmalar yüzünden bir süre sonra yarışmadan kendi isteği ile ayrıldı. Ancak bu ayrılıktan kısa bir süre sonrasında ise jüri tarafından affedildi ve yeniden o zamanki ismi İşte Benim Stilim olan yarışmaya geri döndü.

Farklı renklerdeki saçları, ince fiziği ve yarışmadaki diğer kızlara oranla çok daha marjinal tarzından dolayı Ayşenur Balcı her seferinde jürinin karşısına çıkmış olduğu konsept ile bu konuda ne kadar başarılı olduğunu da ortaya koymayı başardı. Finale kadar çok başarılı bir şekilde gelmeyi başaran yarışmacı, finale geldiği zaman ise oylamalar sonrasında Aycan Nurcan Şencan kardeşlere birinciliği kaptırdı. Yarışmanın üçüncüsü ise Ezgi Baylar oldu. Yarışmadan ayrıldığı süreç içerisinde Otisabi ve Kiraz Mevsimi dizilerinde oynadıktan sonra ise İşte Benim Stilim yarışmasındaki 3 sezonun başarılı oyuncuları arasında yapılan All Star yarışmasına katıldı. 3 sezona ait olan en etkili isimlerin yer aldığı yarışma oldukça çetin bir şekilde geçmeye başladı.

Kavgalar ve tartışmaların arasında stillerini konuşturmayı başaran ender isimlerden bir tanesi olan Ayşenur Balcı burada jüriden en yüksek puanları alan isimlerden bir tanesi olmayı başardı. Sonrasında ise ilk yarışmada kıl payı kaptırdığı birinciliği bu sefer hakkı ile aldı. Yarışmadan sonra ise modellik kariyerine devam ederken Fenomen isimli yarışmadan teklif aldı. Kariyerini çok daha etkili bir şekilde sürdürmek ve Türkiye’nin en fenomeni olmak adına yarışmaya katılan Ayşenur Balcı şimdilerde özellikle erkekler ile iyi bir şekilde anlaşmasından dolayı yarışmanın en etkili isimlerinden bir tanesi oldu. Böylece rakiplerine oranla yarışmada çok daha uzun süre kalma oranını her geçen gün arttırmaya da devam ediyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak