Aylin Şallı Kimdir ?

Aylin Şallı
Paylaş
 

1991 İstanbul doğumlu olan Aylin Şallı 25 yaşında. Akademi 35 buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almış olan yarışmacının en önemli ise iyi bir oyuncu olmak. Farklı rollerde yer almak isteyen yarışmacı, almış olduğu eğitimin sonrasında bu konuda istediği rollere kolaylıkla erişebileceğini de düşünmekte. 58 kilo 1.80 boyunda olan yarışmacı, 2015 yılında Best Model of Turkey güzellik yarışmasına katıldı.

13 Eylül 2015 tarihinde Kıbrıs’ta finali yapılmış olan yarışmada Aylin Şallı Berk Demir ile birlikte 3. oldu. 28. Best Model of Turkey yarışmasının ev sahipliğini ise Erkan Özerman yaptı. Güzellik yarışmasının sunuculuğunu ise Mehmet Ali Erbil ve Ece Gürsel üstlenmişti.Yağmur Ayrık ve Yılmaz Kunt bu yarışmada birinci olurken Hande Taşkın ve Ömer Kurtulmuş ise ikinci oldu.

2016 Survivor Yarışmasını birinci olarak tamamlamak isteyen Aylin Şallı’nın önünde ise oldukça zorlu bir yol var. Bunun en büyük nedeni ise yarışmanın yapılmış olduğu ortamın daha öncesinde görülenden çok daha farklı ve zorlu olması. Buna bir de yorgunluk ve açlık eklendiği zaman daha ilk günde yarışmacılar ciddi zorluklar ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu yarışmacılardan bir tanesi de Aylin Şallı. Oynadığı 3 yarışın ikisini kaybetmiş olan yarışmacının özellikle de yarışlar esnasında kendini duygusal anlamda güçlü hissetmeli. Çünkü yaptığı küçük hataların sonrasında kaybetmiş olduğu yarışlar onu ve takımı çok daha zor durumda bırakabiliyor.

Yenilgi ile birlikte bir de bunun üzerine takım içerisinde yaşanılan sorunlar hiç şüphesiz ki Aylin Şallı’yı düşündüğünden çok daha ciddi bir şekilde etkiliyor. Şimdilerde yarışmacının tek hedefi yarışlara ve takım arkadaşlarına uyum sağlamak. Çünkü gerekli olan uyumu sağlayamadığı takdirde sorunların büyüyeceğinin farkında olan yarışmacı, ortaya çıkan sorunlarda arayı yumuşatmak adına çabalıyor. Yarışmalar esnasında ise takım arkadaşlarını destekliyor ve onların rakiplerini yenmeleri adına da gerekli olan motivasyonu diğer arkadaşları ile birlikte sağlamaya çalışıyor. Ilımlı yapısı ve çevresindekilere mümkün olduğu kadar pozitif enerji yaymaya çalışan Aylin Şallı, ilerleyen dönemlerde adaya adapte olmayı ve yarışları kazanarak en iyi sonuçlara erişmeyi hedefliyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak