Ayça Beğen Kimdir ?

Ayça-Beğen
Paylaş
 

Tam ismi Ayça Ekin Beğen olan Kısmetse Olur yarışmacısı 1986 Elazığ doğumludur. Doğumdan sonra İstanbul’a gelmiş olan yarışmacı hayatını burada sürdürmektedir. İlkokul eğitimini tamamladıktan sonra eğitim hayatına devam etmeyen yarışmacı, yarışmadan önce de herhangi bir işte çalışmıyordu. Boyu 1.65 olan Ayça Beğen’in kilosu ise 54. dövmeleri ile dikkat çeken yarışmacı koyu bir Galatasaraylı.

Yarışmaya başlamadan önce annesi ve anneannesi ile birlikte yaşayan Ayça Beğen, yarışmaya girdikten bir süre sonrasında ise ailesinden ayrı bir evde yaşamaya başladı. Yarışmanın en başından beri adından söz ettiren yarışmacı Kısmetse Olur evine ilk giriş yaptığında erkek yarışmacılardan Emre ile bir birliktelik yaşamaya başladı.

İlişkinin ilk gününden beri yürümesi adına çok fazla efor sarfettiğini belirten Ayça Beğen ile Emre Ulubeyli’nin ilişkisi ilk zamanlarda biraz sarsıntılı geçse de zamanla ikili birbirine yakınlaşmaya başladı. Lakin ailelerin işin içine girmeye başlaması ile birlikte iki farklı karaktere sahip oldukları ve anlaşamayacakları düşünüldü. Onlar ise bir süre daha aralarındaki ilişkiyi sürdürmek adına çalıştı.

Ancak sonrasında Ayça’nın eski nişanlısı ile alışveriş merkezinde başkaları tarafından görüntülenmesi bu ilişkinin sona ermesine neden oldu. Ayça her ne kadar eski nişanlısı olan Halil’in oraya Ayça’nın kuzeni ile anlaşarak onun haberi olmadan geldiğini söylese de gerek Emre gerekse erkekler evindeki diğer kişiler onun söylediklerini kabul etmediler. Böyle olunca da olayların ortaya çıkmış olduğu o hafta erkekler tarafından ismi yazılan kişi oldu.

Elendikten kısa bir süre sonrasında ise tekrardan Emre’yi yeniden kazanmak adına geri döndü. Lakin Emre bunu Ayça’nın tüm isteklerine rağmen kabul etmedi. Hatta Ayça Emre’ye talip olan kişiler ile uğraşsa da istediği sonucu elde edemedi. Böyle olunca da artık Emre’nin ona karşı bir hissi olmadığını kabul ederek yoluna kendi başına devam etmeye başladı. Bir süre kendine ait bir aday bulamasa da son birkaç haftadır eve yarışmacı olarak gelen Batuhan Cimilli ile görüşmeye başladı. İkisi arasında görülen bu uyum ise bir süre sonra aşka dönüştü ve şimdilerde sevgili olarak yollarına devam ediyorlar.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak