Audrina Patridge Kimdir ?

audrina-patridge
Paylaş
 

1985 doğumlu olan güzel model ve sunucu her zaman kendisinden güzelliği ile söz ettirmektedir. Sanat camiasında yapmış olduğu başarılar ile kendisinin ve ailesinin onunla gurur duyduğunu söylemektedir. Bu camiaya atılmadan önce modellik alanında ajanslara başvuru yapacağını ailesine bildirmişti. Bunun üzerine ailesi onun her türlü arkasında olduğunu söylemiştir. Kendisi dışında üç tane kardeşi vardır. Bunların arasında en büyük olan kardeş sanatçıdır. Modellik hayatına başladığı zaman kendisi tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2006 yılında sanat hayatında yaptığı en büyük çıkışı yapmıştır. Daha sonralar ise sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde rol almaya başlamıştır.

Audrina Patridge özel hayatı ile gündem de yer almaktan hoşlanmadığını dile getirmiştir. 2008 yılında bir ilişkisi olduğunu açıkladı ve hemen ardından aileleri ile tanışma programına başladılar. Aileler tanıştıktan sonra nişan ve düğün işlemlerine koyuldular. Hala günümüzde mutlu bir şekilde evliliklerini sürdürmektedirler. Esmer sanatçı güzelliği ile televizyon ekranlarında göründüğü zamandan beri kendisine pek çok sayıda fan sayfaları açılmıştır. Hayran kitlesi tarafından açılan bu sayfalarda sanatçı hakkında çok gün yüzüne çıkmayan konularda onun sıkı takipçileri tarafından dikkatli bir şekilde yazılmaktadır. İnternet üzerinden oyuncunun adını ve soyadını yazdığınız zaman hemen karşınıza pek çok sayıda adına açılan fan sayfaları ve internet sayfaları çıkacaktır. Bunlarda yazılar yazılarak bilgi verilmiş olabilir. Ya da ünlü esmer oyuncunun resimleri de konulmuş olabilir.

Audrina Patridge kendisi de sosyal medya üzerinden kendisine özel olarak internet sayfaları açmıştır. Bu sayfalarda binlerce hatta milyonlarca takip eden sayısına sahiptir. Bu sayfalar aracılığı ile takip edenleri ve hayranları ile bazı zamanlarda iletişim kurabilme imkânına sahip olabiliyor. Sanatçının orta yaşlara yaklaşmasına rağmen hala genç kızları bile kıskandıracak derecede bir güzelliğe sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Sanat hayatında göstermiş olduğu başarıları ve kusursuz bir güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu güzelliğin spor yapmaya ve dengeli bir şekilde beslenmeye borçlu olduğunu söylemiştir. Magazin dergileri ve programlarında başarıları ile söz ettiren sanatçı özel hayatını konuşmamakta dikkat etmeye çalışıyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak